20 sierpnia, 2019 bravilor logo

Historia Bravilor Bonamat

Bravilor Bonamat to holenderska, rodzinna firma, która istnieje na rynku już od ponad 70 lat. Firma Bravilor Bonamat rozpoczęła swoją działalność już w 1948 roku w Amsterdamie i początkowo była znana tylko w najbliższej okolicy. Wraz z upływem lat i stałym rozwojem, Bravilor Bonamat stała się jedną z najbardziej cenionych i popularnych firm na świecie. Marka Bravilor Bonamat jest obecnie znana z produkowania urządzeń barowych i bufetowych, które służą do przygotowywania, przechowywania czy serwowania potraw, jednak jeszcze bardziej ceniona jest za ekspresy profesjonalne do kawy. Warto wiedzieć, że obecnie znaczna część produkcji Bravilor Bonamat odbywa się w Polsce, a dokładniej w Białymstoku, gdzie znajduje się powstała w 2018 roku fabryka. Marka Bravilor Bonamat stale się rozwija, i przy pomocy specjalistów tworzy coraz to lepsze sprzęty i ekspresy, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Bravilor Bonamat – postaw na najlepszą jakość

Firma Bravilor Bonamat jest znana i ceniona przede wszystkim dlatego, że wszystkie oferowane przez nią produkty cechują się najwyższą możliwą jakością. Od samego początku istnienia firmy to właśnie jakość i wykonanie były głównymi wyznacznikami pracy nad nowymi sprzętami i ekspresami. Wszystkie dostępne w ofercie Bravilor Bonamat ekspresy i sprzęty barowe wykonane są z najlepszych materiałów, cechują się doskonała jakością i dbałością o najdrobniejsze nawet i z pozoru nieistotne detale, które mają jednak wpływ na efekt końcowy produktu. Nie bez powodu marka Bravilor Bonamat cieszy się tak dużym uznaniem na świecie. Wszystkie oferowane przez Bravilor Bonamat ekspresy są wyjątkowo niezawodne. Są bardzo trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a ponadto bardzo rzadko ulegają jakimkolwiek awariom.

Marka Bravilor Bonamat – najlepsze ekspresy do kawy

Firma Bravilor Bonamat słynie przede wszystkim z doskonałej jakości ekspresów profesjonalnych Bravilor Bonamat, które są używane praktycznie na całym świecie. Marka Bravilor Bonamat posiada w swojej ofercie zarówno ekspresy ciśnieniowe, jak i ekspresy przelewowe do kawy, dzięki czemu każdy może wybrać taki model, który najbardziej odpowiada potrzebom jego lokalu gastronomicznego, kawiarni czy hotelu. Wszystkie ekspresy, które są dostępne w ofercie marki Bravilor Bonamat cieszą się dużym uznaniem i są chętnie kupowane do lokali. Kawa zaparzona w nich zawsze jest aromatyczna i głęboka w smaku, dzięki specjalnym technologiom, które są zastosowane w ekspresach z ziaren kawy wydobywa się maksimum smaku. Aby osiągnąć najlepsze efekty trzeba pamiętać jednak także o odpowiednio dobranej kawie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kaw. Wśród najbardziej popularnych i najciekawszych rodzajów znajdują się takie kawy jak Tupinamba, Qubik Caffe czy Maestro Cafe.