Saeco Aulika Top RI

Saeco Aulika Top RI – włoska doskonałość w tworzeniu kawy

Saeco Aulika Top RI to ekspres do kawy nowoczesny i spełniający wszystkie wymagania odnośnie do przygotowywania najwyższej jakości różnych specjałów kawowych. Dzięki tego typu ekspresowi każdy smakosz kawy będzie w pełni zadowolony z uzyskanego efektu w postaci pobudzającej wszystkie zmysły kawy. Ekspresy Saeco to włoska marka, a Włosi na kawie znają się bardzo dobrze. Profesjonalne ekspresy Saeco to podstawa każdego zawodowego baristy, aby parzyć równie profesjonalnie wyglądającą i smakującą kawę. Firma Saeco daje wam wszystko to, czego potrzebujecie, aby cieszyć się z przygotowywania specjałów kawowych w zawodowy sposób.

Saeco Aulika Top RI – doskonałe połączenie najlepszej jakości elementów

W Saeco Aulika Top RI znajdziemy system Pinless Wonder Cappuccinatore, dzięki któremu stworzymy różne rodzaje specjałów kawowych. Ów system przygotuje spienione mleko, które będzie się cechowało zawsze idealną konsystencją, smakiem, jakością i temperaturą. Dodatkowa podstawa na fusy sprawi, że opróżniania z odpadów nie będzie trzeba robić aż tak często. Cały mechanizm otoczony jest stalową konstrukcją, która doda niezwykłego wyglądu każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Saeco Aulika Top RI zrobi nam przepyszną kawę, ale do tego potrzeba nam jeszcze najwyższej jakości kawy ziarnistej, takiej jak Tupinamba, którą znajdziecie w naszej ofercie. Kawa to w końcu podstawowy element potrzebny do stworzenia kawy.
W naszym sklepie znajdziecie również ekspresy domowe Saeco przeznaczone, jak nazwa wskazuje, bardziej do użytku domowego. Dokupić można także osobny młynek do kawy, co jest świetnym uzupełnieniem zestawu do przyrządzania kawy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.