Saeco Lirika

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Saeco Lirika – ekspresy idealne do domu i biura

Saeco Lirika to seria ekspresów do kawy, którą mogą wykorzystywać wszyscy, którzy na co dzień lubią wypić doskonały napar. Ekspresy Saeco Lirika, dzięki swojej wydajności, sprawdzą się zarówno, jako domowe ekspresy do kawy, jak i ekspresy biurowe. W serii urządzeń Saeco Lirika znajdują się również ekspresy profesjonalne, znajdziesz je pod tym linkiem. Duże zbiorniki zarówno na wodę, jak i na ziarna sprawiają, że z wykorzystaniem urządzeń z serii Saeco Lirika można przygotować wiele kaw, a pojemność pojemników na zmielone i zużyte ziarna pozwala na nieczęste opróżnianie ich.

Możliwości ekspresów Saeco Lirika

Ekspresy domowe Saeco Lirika dają możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch kaw, co bardzo usprawnia działania szczególnie wtedy, gdy konieczne jest zaparzenie większej liczby filiżanek kawy. Również istotną funkcjonalnością jest regulowana wylewka, dzięki której można przygotować nie tylko espresso, czy zwykłą, czarną kawę, ale też latte w wysokiej (sięgającej nawet 14 centymetrów) szklance. Bardzo nowoczesna, spieniająca dysza umożliwia stworzenie wszystkich popularnych napojów kawowów, do których dodaje się mleko. Ekspresy z serii Saeco Lirika są niewielkie, przez co bez problemu znajdziesz dla nich miejsce niezależnie od tego, jak niewielką masz kuchnię w domu lub biurze. Dodatkową ich zaletą jest wygląd, który sprawia, że znakomicie odnajdują się we wnętrzu urządzonym w każdym stylu. Dedykowane przyciski do konkretnych rodzajów kawy sprawiają, że wystarczy jedno naciśnięcie, żeby przygotować espresso, czy też zwykłą, czarną kawę.

Czytelne komunikaty na wyświetlaczu

Ekspresy Saeco Lirika posiadają czytelne wyświetlacze, dzięki którym cały czas wiesz, czy wszystko, co niezbędne do zrobienia konkretnego napoju kawowego, znajduje się w ekspresie. Na wyświetlaczu znajdziesz też informacje o konieczności opróżnienia tacki, czy też o tym, co sprawia, że ekspres nie może przygotować kawy, czyli kody błędów. Co jednak najważniejsze – dzięki niewielkiemu ekranowi w Saeco Lirika zawsze będziesz wiedzieć, na jakim etapie jest przygotowanie naparu.