Saeco Royal (GranCrema)

Wyświetlanie jednego wyniku

Saeco Royal Gran Crema – doskonały wybór do domów i biur

Royal Gran Crema to seria ekspresów przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które cenią dobrą kawę. Ekspresy Saeco z tej serii doskonale sprawdzą się w roli domowych ekspresów do kawy, a także ekspresów biurowych w małych i średnich firmach. Z ich pomocą bez problemu przygotujesz nawet 50 kaw dziennie. Taka wydajność sprawia, że Royal Gran Crema poradzą sobie nawet w niewielkich firmach z branży HoReCa. Tym bardziej, że podwójna wylewka pozwala na przygotowywanie dwóch kaw w tym samym czasie.

Czarna, czy biała? Saeco Royal Gran Crema daje wybór

Z Saeco Royal Gran Crema możesz szybko przygotować czarną kawę. Jeśli jednak masz ochotę na napój kawowy z mlekiem, to nic trudnego – wystarczy, że przesuniesz szklankę lub kubek pod cappucinatore, wciśniesz przycisk, a ono zajmie się resztą, czyli idealnym spienianiem mleka o właściwej temperaturze. Do wyboru jest kilka specjałów – espresso, espresso lungo, americano, cappuccino i latte. Dzięki Royal Cran Crema kubek lub szklankę można uzupełnić też gorącym mlekiem, lub gorącą wodą. Na co dzień korzystasz z kawy w ziarnach, ale wyjątkowo jej zabrakło? W tym przypadku Saeco Royal Gran Crema także poradzi sobie bez trudu, bo daje możliwość parzenia również kawy zmielonej. Podgrzewana tacka, na której kładzie się filiżanki sprawia, że kawa zawsze ma dobrą temperaturę. Nawet wtedy, kiedy zapomnisz zabrać ją ze sobą od razu po przygotowaniu.

Royal Gran Crema jest idealny do każdego wnętrza

Royal Gran Crema, jak na swoje możliwości, są niewielkie. Dzięki temu miejsce dla nich znajdzie się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Co istotne – przy niedużych wymiarach, mają całkiem pokaźne pojemniki na kawę i wodę – dzięki temu nie trzeba ich uzupełniać co chwilę. Saeco Royal Gran Crema cechuje też doskonały design. Klasyczny wygląd połączony z nowoczesnymi elementami sprawiają, że Gran Crema to seria ekspresów, które odnajdą się we wnętrzach, niezależnie od ich wystroju. Graficzny cyfrowy wyświetlacz wbudowany w przedni panel urządzenia daje informacje o przygotowaniu kawy, a także o tym, czego brakuje, by cieszyć się aromatycznym naparem.