Saeco

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Ekspresy domowe do kawy SAECO – synonim najwyższej jakości

Domowe ekspresy Saeco to jedne z najczęściej kupowanych urządzeń do parzenia kawy w domowym zaciszu. Swoją popularność zdobyły między innymi dzięki wysokiej jakości wykonania, niezawodności oraz prostocie obsługi. Ekspresy automatyczne Saeco posiadają nowoczesne wzornictwo, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby ekspres Saeco idealnie komponował się z resztą sprzętu kuchennego. Ekspresy domowe Saeco, które wyposażone są w młynki ceramiczne, pozwalają dzięki temu w pełni oddać smak ziaren kawy. Dodatkową zaletą takich młynków do kawy jest możliwość regulacji, dzięki której możesz przygotować wspaniałe espresso mieląc ziarna bardzo drobno, lub zaparzyć kawę o delikatniejszym smaku z grubiej zmielonych ziaren.

Wydajność domowych ekspresów SAECO

Ekspresy automatyczne Saeco w zależności od wybranego modelu różnią się wydajnością w zakresie ilości zaparzanych kaw dziennie. Uśredniając ekspresy domowe Saeco są wstanie przygotować 30 kaw dziennie, jednak znajdą Państwo w naszej ofercie również modele ekspresów Saeco, które są w stanie przygotować nawet 50 kaw dziennie. Mimo szeroko zastosowanych technologii ekspresy do domu Saeco cechuje bardzo duża efektywność energetyczna.

Prostota obsługi oraz ponadprzeciętna funkcjonalność

Ekspresy automatyczne Saeco przystosowane do użytku domowego, są niewiarygodnie proste w obsłudze, oraz zautomatyzowane na wysokim poziomie. W zależności od wybranego ekspresu domowego Saeco na przednim panelu naciskając zaledwie jeden przycisk zaparzymy swoją ulubioną kawę, jednak warto pamiętać, że w każdym opisie produktu, bądź na zdjęciu widnieje informacja, jakie kawy jesteśmy w stanie przygotować. Dzięki takiej funkcjonalności używając ekspres y domowe Saeco zaoszczędzimy dużo czasu i energii. Dodatkowo wyświetlacz, w który są wyposażone jest bardzo czytelny oraz intuicyjny. Ekspresy domowe Saeco posiadają również możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy jednocześnie, dzięki takiej funkcji nie straszne już są duże imprezy.

Ekspresy domowe Saeco – wykorzystanie pełnej przestrzeni ekspresu

Ekspresy domowe Saeco mimo swojej zgrabnej sylwetki potrafią posiadać w pełni wykorzystaną przestrzeń. Mowa tutaj o np. bardzo pojemnych zbiornikach na kawę, czy wyjmowalnych zbiornikach na wodę o dużej pojemności. Same ekspresy automatyczne Saeco potrafią być stosunkowo lekkie w porównaniu do ich możliwości, waga tych ekspresów wynosi około 7 do 15 kg.