Saeco

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Ekspresy do kawy Saeco – prawdziwa włoska kawa

Firma Saeco powstała we Włoszech, w 1981 roku. Niedługo potem, bo. W 1985, została pionierem na rynku urządzeń, które przygotowywały kawę bezpośrednio ze zmielonych ziaren. Od tamtego czasu ekspresy Saeco cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które uwielbiają smak włoskiej kawy – od espresso aż po latte macchiato. Urządzenia marki Saeco to wypracowana latami renoma, na którą składa się przede wszystkim jakość i niezawodność. Dzięki nim każdy ekspres Saeco jest gwarancją przygotowania prawdziwej, aromatycznej kawy. Nad poziomem jakości rozwiązań w firmie cały czas czuwają nie tylko specjaliści z wewnątrz, ale również zewnętrzni testerzy. Nic więc dziwnego, że ciśnieniowe urządzenia powoli wyparły przelewowe metody parzenia kawy. I choć te, jak drippery, wracają do łask, nie są w stanie zastąpić rozwiązań zapewnianych przez expresy Saeco.

Ekspres Saeco – wybierz najlepszy

W naszej ofercie znajdziesz takie serie ekspresów do kawy, jak Saeco Lirika, Saeco Aulika i Saeco Royal. Wszystkie różnią się od siebie budową i poszczególnymi funkcjami, ale łączy je jedno – efekt parzenia w postaci przepysznej kawy, którą doceni każdy, komu ją przygotujesz. Wszak na jakość naparu wpływają nie tylko ziarna, ale również sposób parzenia, który ekspresy Saeco mają opanowany do perfekcji.

Każdy dostępny u nas profesjonalny expres do kawy Saeco jest niezwykle prosty w obsłudze. Już po kilku poradach w kwestii użytkowania, każdy poradzi sobie z przygotowaniem jednego z dostępnych rodzajów kawy. Dzięki expresom do kawy Saeco nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia baristy, żeby wypić fantastyczną małą czarną. Urządzenia, które znajdziesz w naszej ofercie, poza tym, że są profesjonalne, wyglądają bardzo estetycznie. Zastosowana kolorystyka i materiały sprawiają, że ekspres do kawy Saeco Lirika OTC, a także innych linii, możesz postawić w dowolnym, nawet najbardziej reprezentacyjnym miejscu.

Urządzenia Saeco, które znajdziesz poniżej, posiadają wygodne i czytelne wyświetlacze. Za ich sprawą, używanie ekspresu jest jeszcze bardziej intuicyjne. Zawsze też dostaniesz informację o tym, czego brakuje, by przyrządzić kawę w ekspresie Saeco.

Wszystkie z poniższych modeli są idealne zarówno do małego lub średniego biura, a także do kawiarni, restauracji, hotelu, czy baru. Jeśli masz watpliwości co do tego, który z nich wybrać, to skontaktuj się z nami – pomożemy w dobraniu najlepszego modelu do twoich potrzeb. Szybko przekonasz się, że inwestycja w Saeco – ekspres do kawy była bardzo opłacalna. Do swojego ekspresu Saeco możesz dobrać najlepsze kawy z naszej oferty.