4 Swiss

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Ekspresy 4 Swiss – jakość prosto ze Szwajcarii

4 Swiss to ekspresy idealne do każdego rodzaju użytkowania – klienci znajdą ekspresy do kawy do domu, profesjonalne ekspresy do kawy i ekspresy do biura. Kupując ekspres tej marki macie pewność, że otrzymacie solidne urządzenia tworzące przepyszną kawę najwyższej jakości. Za jakością kawy idzie także nowoczesny wygląd, co w dzisiejszym świecie jest jednym z najważniejszych wymagań. Wszystko tworzy spójną całość, która zachwyci każdego smakosza kawy.

Ekspresy domowe 4 Swiss – zrób kawę w domu i ciesz się chwilą

Dla tych, dla których ważny jest komfort przygotowania swojego ulubionego napoju, a którzy nie chcą wychodzić ze swojego przytulnego domu lub mieszkania, dla nich stworzone zostały ekspresy do kawy do domu.  Wystarczy jedynie wlać wodę, wsypać kawę, wlać mleko do pojemnika, a następnie wybrać ulubioną opcję i już można cieszyć się napojem, który nas najbardziej uszczęśliwi, nie musząc się martwić o odpowiednie proporcje, jako że wszystko jest już wcześniej zaprogramowane; jeśli jednak ktoś życzy sobie sam ustawić własne preferencje, ekspres domowy 4 Swiss mu to umożliwi. Do stworzenia wyjątkowej kawy potrzeba ciśnienia o wielkości zaledwie 9 barów, jednakże w trosce o kubki smakowe kawoszy zastosowano tutaj ciśnienie o wielkości aż 19 barów! Bardzo ciekawą opcją ekspresów domowych 4 Swiss jest Funkcja Statystyki, dzięki której można sobie podejrzeć, jakie wcześniej były robione kawy oraz ich ilość.

Ekspresy do kawy 4 Swiss – także dla profesjonalistów

Oprócz wersji Home, przeznaczonej bardziej do użytku domowego, znajdziemy również ekspresy do kawy do użytku bardziej profesjonalnego, wersję Pro. Wersja ta dostarczy nam większej ilości wrażeń przy piciu kawy – możemy zaparzyć aż do 100 kaw! Możemy się też cieszyć większymi zbiornikami na wodę i fusy – ich pojemność to 3 litry! Wersja Pro pobiera wodę z zewnętrznego zbiornika; możemy także podłączyć urządzenie do wody bieżącej. Każdy użytkownik znajdzie dla siebie odpowiadającą mu wersję.  Ekspresy do kawy 4 Swiss posiadają trzy oddzielne dysze – na mleko, wodę i kawę – dzięki czemu nie musimy martwić się o jednorodność każdej z tych części składowych. Kolejnym udogodnieniem jest intuicyjne menu połączone z dotykowym wyświetlaczem, dzięki któremu korzystanie będzie jeszcze prostsze. Oprócz ekspresu do kawy niezwykle istotna jest dobra jakościowo kawa; w naszej ofercie mamy kawy najwyższej jakości, takie jak Qubik Caffe, La Messicana czy Tupinamba. A gdyby coś miało pójść nie tak, serwis ekspresów do kawy jest do waszej dyspozycji.