Melitta Varianza

Wyświetlanie jednego wyniku

Melitta Varianza – Twój najlepszy wybór

Varianza to ekspres do kawy wyprodukowany przez znanego i cenionego na całym świecie producenta ekspresów i akcesoriów do kawy Melitta. Varianza to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który świetnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i np. jako ekspres do biura. Varianza ekspres jest doskonały dla wszystkich osób, które cenią sobie dobrą i aromatyczną kawę. Melitta Varianza jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze, dlatego też świetnie sprawdzi się osobom, które nie lubią spędzać zbyt dużo czasu na ustawieniach. Melitta Caffeo Varianza posiada funkcję obsługi jednym dotknięciem- wystarczy nacisnąć jeden przycisk i delektować się pysznym napojem. Ponadto Melitta Varianza ma podświetlane klawisze wyboru, co jest niezwykle przydatne wtedy, kiedy chcemy przygotować sobie kawę we wczesnych godzinach porannych, nie zapalając przy tym światła w kuchni. Melitta Varianza CSP potrafi przygotować 10 rodzajów kaw, dzięki czemu każdy może cieszyć się napojem, który najbardziej trafia w jego kubki smakowe. Ekspres Melitta Varianza posiada pięciostopniową regulację mocy kawy, możliwość wybrania temperatury parzenia napoju oraz możliwość wybrania lekkiej pianki mlecznej lub gorącego mleka, dzięki czemu każdy kubek kawy jest maksymalnie dopasowany do preferencji konkretnej osoby. Niewątpliwym atutem Varianza ekspres jest automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, który sprawia, że utrzymywanie czystości ekspresu jest bardzo proste. Osoby, które szukają dobrych i funkcjonalnych ekspresów często wybierają właśnie Melitta Varianza. Opinie użytkowników jasno mówią o tym, że jest to ekspres idealny do użytku domowego, dla osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez aromatycznego kubka kawy. Osoby, które szukają dobrego ekspresu do użytku domowego powinny przyjrzeć się seriom Melitta Passione oraz Melitta Solo. Z kolei osoby, które szukają ekspresu z większą ilością funkcjonalności powinny przyjrzeć się seriom Melitta Barista oraz Melitta Ci.

Melitta Varianza to idealny wybór do kawiarni

Osoby profesjonalnie zajmujące się przygotowywaniem kawy nie wyobrażają sobie tworzenia żadnego specjału kawowego bez solidnego młynka, dzięki któremu otrzymamy odpowiednio zmieloną kawę, co z kolei jest podstawą do przygotowania idealnego naparu. Melita Varianza posiada stalowy młynek, który przygotuje zawsze świeżo zmieloną kawę, dzięki czemu napar będzie zawsze świetnie smakował i będzie mieć cudowny aromat. To sprawia, że Melitta Varianza sprawdzi się jako ekspres do kawy do kawiarni. W każdym lokalu gastronomicznym przyda się urządzenie oferujące klientom doskonałą jakość kawy. Melitta Caffeo Varianza posiada do tego przepiękny wygląd, który niewątpliwie przyciągnie uwagę każdą osobę choć trochę zainteresowaną nie tylko smakiem i aromatem wybranej kawy, ale także ekspresem, w którym tę kawę zaparzono.

Melitta Caffeo Varianza ze spieniaczem – idealny ekspres do niewielkiej kawiarni

Spieniacz w ekspresach linii Varianza powoduje, że jest to urządzenie świetnie dostosowane do małego lokalu gastronomicznego, gdzie ważna jest jakość kawy, jak i prostota jej przygotowania. Mleczna pianka przygotowywana przy pomocy spieniacza naprawdę robi różnicę. Tak zrobiona kawa ma niezwykle elegancki wygląd, a ekspres do niewielkiej kawiarni powinien właśnie taki gustowny design posiadać. Poza tym spieniacz też prezentuje się bardzo dobrze na tle ślicznego ekspresu Melitta Caffeo Varianza. A opływowe kształty urządzenia, jakim niewątpliwie jest Melitta Varianza, nadają całości niezwykle nowoczesnego wyglądu. Kolory także dopasowane są do charakteru ekspresu marki Melitta– czarny i srebrny są niezwykle uniwersalnymi kolorami pasującymi zawsze i wszędzie.

Praca z młynkiem i spieniaczem w ekspresach Melitta Varianza to sama przyjemność

Prostota jaką daje Melitta Varianza to powód, dla którego warto zastanowić się nas tym urządzeniem, wykorzystując go jako ekspres do kawy do kawiarni. Żadna kawiarnia nie może się obyć bez sprzętu do przygotowania kawy. A ekspres to prawdopodobnie najważniejsze urządzenie, które trzeba zakupić, aby dostarczać klientom przepysznie przyrządzoną kawę przy pomocy profesjonalnego młynka do kawy i bardzo przydatnego przyrządu, jakim jest spieniacz do mleka. Spieniacz może być dodatkowo użyty do podgrzewania mleka lub okazjonalnego przygotowania wody do herbaty. Jakąkolwiek czynność będziemy chcieli wykonać, ekspres Melitta Varianza z całą pewnością spełni swoje zadanie, czy to w lokalu gastronomicznym czy w zaciszu domowym.