Melitta Ci

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Melitta Caffeo Ci dla wszystkich, którzy cenią wygodę i różnorodność

Ekspres Ci jest wyprodukowany przez znanego i cenionego na całym świecie producenta ekspresów do kawy Melitta. Ekspres Melitta Ci charakteryzuje się doskonałą jakością parzonej kawy oraz wieloma funkcjami, które sprawiają, że korzystanie z niego jest banalnie proste i intuicyjne. Melitta Ci to połączenie funkcjonalności i jakości, które gwarantuje satysfakcję i zadowolenie wszystkim kawoszom, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kubka swojego ulubionego napoju. Ekspres Melitta Caffeo Ci wyposażony jest w funkcję Aroma-Extraction- System, czyli funkcję wstępnego parzenia kawy, dzięki czemu przygotowany napój jest maksymalnie aromatyczny, a jego smak pełny i głęboki. Ponadto ekspres Melitta Ci posiada czterostopniową regulację mocy kawy oraz możliwość wybrania temperatury parzenia, dzięki czemu każda przygotowana filiżanka napoju jest dostosowana do preferencji smakowych konkretnej osoby. Melitta Ci potrafi także przygotować dwie kawy mleczne w tym samym czasie, dzięki czemu ekspres ten jest doskonały dla osób, które często przyjmują gości. Zdecydowanie jednym z najważniejszych atutów, który posiada ekspres Melitta Ci touch z panelem dotykowym jest fakt, że jest on niezwykle łatwy w użyciu. Można obsłużyć go jednym dotknięciem palca i cieszyć się kubkiem aromatycznego napoju. Ponadto warto wspomnieć o tym, że Melitta Caffeo Ci wyposażona jest w automatyczny program czyszczenia, odkamieniania i płukania, dzięki czemu utrzymanie go w czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Dodatkowo ekspres Ci wyposażony jest w program czyszczenia układu doprowadzania mleka, więc czyszczenie ekspresu jest dziecinnie proste. Szukając dobrego i niezawodnego ekspresu warto przyjrzeć się Melitta Ci  – opinie na temat tego ekspresu zawsze są pozytywne i pochlebne. Szukając idealnego ekspresu do kawy warto przyjrzeć się seriom Melitta Barista oraz Melitta Varianza. Osoby, które poszukują ekspresu o doskonałej jakości i świetnej cenie powinny także zwrócić uwagę na Melitta Solo oraz Melitta Passione.

Ekspresy warte swojej ceny

Każdy kawosz wie, że młynek jest niezwykle istotnym urządzeniem w przygotowaniu kawy. To za sprawą odpowiednio zmielonych ziaren otrzymujemy to, co potrzebne do stworzenia wyśmienitej kawy. Melitta CI oferuje młynek do kawy wykonany ze stali, co stanowi idealne narzędzie do mielenia każdego ziarna kawy. Solidny młynek do kawy to jeden z podstawowych elementów w sztuce baristycznej, o którym każda profesjonalnie zajmującasię tworzeniem specjałów kawowych osoba nie może zapomnieć, ani przejść obojętnie obok tej bardzo ważnej części baristycznego sprzętu. Melitta Caffeo CI to znakomity wybór, jeśli chodzi o wybór ekspresu z młynkiem. Młynki w ekspresach spod tego loga są niezwykle ciche, co sprawia, że nie przeszkodzimy nikomu, gdy tylko przyjdzie nam chęć na przygotowanie sobie filiżanki pysznej kawy.

Spieniacz w ekspresie Melitta CI to sama przyjemność użycia

Ekspresy do kawy marki linii Melitta Caffeo CI wyposażone są w spieniacz, dzięki któremu stworzenie idealnej pianki to żaden problem. Wystarczy wspomniany spieniacz oraz mleko i w niezwykle łatwy sposób zrobimy taką piankę, której mogą nam pozazdrościć najwięksi specjaliści od sztuki baristycznej. Melitta CI to ekspresy do kawy domowe, które sprawią, że przygotowywanie wszelkich specjałów kawowych to niezwykle prosta czynność. A spieniacz tylko uatrakcyjni tworzenie najwyszukańszych specjałów kawowych. Pianka w filiżance będzie cieszyć nasze oko, bo przecież kawa to nie tylko doznania smakowe, ale także doznania estetyczne, dlatego pozwól wyglądać kawie tak, jakby była zrobiona przez profesjonalnego baristę.

Melitta CI – przygotowanie kawy to nic prostszego

Bardzo ważną rzeczą przy parzeniu małej czarnej jest to, z czego będzie wytwarzany nasz napój. W zależności od rodzaju surowca do wytworzenia naszej kawy, musimy zakupić odpowiedni do tego sprzęt. Jeśli, na przykład, będziemy stosować kapsułki, musimy zakupić ekspres do kawy na kapsułki. Jeśli natomiast wybierzemy urządzenie nieużywające kapsułek, to z pewnością będziemy chcieli odpowiedzieć na pytanie: Jaki ekspres do kawy bez kapsułek? Otóż Melitta Caffeo CI jest świetnym rozwiązaniem dla kawoszy chcących korzystać z ekspresów wyposażonych w niezawodny młynek mielący precyzyjnie i w odpowiedni sposób. W ekspresach tej marki mamy wybór ilości kawy, która będzie zastosowana do przyrządzenia naszej kawy, co wpływa na spersonalizowanie naszej kawy i cieszenia się takim jej smakiem, jaki nam najbardziej odpowiada. Bo przecież smak kawy, wraz z jej aromatem, to coś, po co pijemy i parzymy ten niezwykły napój.