JURA

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Ekspresy profesjonalne Jura – Szwajcaria to nie tylko zegarki

Profesjonalne ekspresy do kawy Jura to jakość wykonania kawy, która zadowoli każdego kawosza. Ekspresy tej marki do tego posiadają elegancki wygląd, który zachwyci niejednego estetę. Kawa wykonana w takim urządzeniu nie tylko pobudzi kubki smakowe, ale także zachwyci oczy użytkownika. Profesjonalne ekspresy do kawy, dzięki ekskluzywnemu wyglądowi, wpływają na atmosferę miejsca, w którym się znajdują, a ludzie go używający poczują się jak w eleganckim hotelu. Ekspresy Jura to urządzenia specjalnie zaprojektowane dla kawoszy, chcących zadbać o każdy detal swojego ulubionego napoju. Mnogość programowanych specjałów pozwoli zadowolić różne gusta smakoszy dobrej kawy. Ekspresy profesjonalne Jura cechują się niesamowitą wydajnością – możliwością przygotowania aż 120 kaw! Niesamowita jest także szybkość, z jaką przygotowywana jest kawa – zrobienie 2 ristretto to nawet 29 sekund przy pomocy Jura Giga X3c Professional czy Jura Giga X8 Professional.

Ekspresy do kawy dla profesjonalistów na każdą okazję

Ekspresy automatyczne Jura przydają się do zrobienia przepysznej i jakościowo dobrej kawy w każdych okolicznościach i w każdym miejscu, czy to lokal gastronomiczny, czy hotel czy inne miejsce, w którym ludzie chcieliby wypocząć i się zrelaksować. Ekspresy do kawy tej marki posiadają łatwe w obsłudze menu – wystarczy tylko wybrać nasz ulubiony napój i poczekać aż maszyna dostarczy nam go do naszych rąk. Profesjonalne ekspresy Jura mają możliwość zrobienia jednej bądź dwóch kaw jednocześnie – dzięki temu możemy zaoszczędzić tak cenny dla nas czas. Ekspresy tej marki posiadają łatwe w obsłudze programy do czyszczenia urządzenia, przez co ich konserwacja to czysta przyjemność.

Dobra kawa to nie tylko ekspres do kawy

Chcąc cieszyć się wyborną kawą, nie możemy zapomnieć także o pozostałych ważnych aspektach tworzenia tego wyśmienitego napoju. Jednym z nich jest dobór odpowiedniej jakości kawy – tylko odpowiednie ziarna kawy pozwolą stworzyć kawę posiadającą idealny aromat i smak. W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę kaw, z których każdy może wybrać coś dla siebie – posiadamy tylko najlepsze mieszanki kaw. Ważnym przyrządem w procesie tworzenia kawy jest młynek do kawy – to on odpowiedzialny jest za zmielenie ziaren w taki sposób, aby smak nie był kwaskowaty ani gorzki, a aromat został zatrzymany. Taki młynek znajdziemy wbudowany w profesjonalnych ekspresach do kawy Jura; młynek do kawy można też kupić jako osobne urządzenie. Jaki by on nie był, zawsze jest to jedno z podstawowych elementów wpływających na efekt końcowy, czyli kawę. Tego typu akcesoria do kawy posiadamy dla naszych klientów w ofercie. Wystarczy tylko kliknąć w odpowiedni link na stronie, aby przenieść się w miejsce, gdzie wybierzemy odpowiedni dla nas sprzęt.