Nivona

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Ekspres do kawy Nivona – włoska kawa ze szwajcarską precyzją

Każdy ekspres do kawy Nivona udowadnia, że znakomite urządzenia do kawy nie muszą pochodzić z Włoch. Marka powstała w 2005 w Niemczech i od tego czasu, z wykorzystaniem szwajcarskich mechanizmów, tworzy ekspresy do kawy Nivona, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów małej czarnej.

W naszym sklepie znajdziesz różne serie urządzeń Nivona. Ekspres do kawy tej marki to nie tylko praktyczność i wygoda użytkowania, ale również znakomity design. Każdy ekspres Nivona, jest wyjątkowo wygodny w obsłudze, a przy tym niezwykle intuicyjny. Wszystkie urządzenia marki są wyposażone w bardzo czytelne wyświetlacze. Dzięki nim, ekspres Nivona wyświetli informacje nie tylko o przygotowywaniu kawy, ale też o tym, czego brakuje, by ją zrobić.

Nivona – ekspres wszechstronny i łatwy w utrzymaniu czystości

Jeden ekspres do kawy Nivona wystarczy, by zadowolić wielu fanów naparu o bardzo różnych gustach. Dzieje się tak za sprawą możliwości regulowania poszczególnych parametrów, jak moc, a także temperatura kawy. Dzięki sporemu pojemnikowi na wodę, przygotujesz w krótkim czasie nawet kilkanaście filiżanek kawy, bez konieczności uzupełniania go. Łatwość w utrzymaniu to kolejna zaleta urządzenia Nivona. Ekspres do kawy posiada programy do czyszczenia, dzięki którym nie musisz się obawiać ani zabrudzeń, ani kamienia. Jeśli dany model ekspresu Nivona posiada spieniacz mleka, najpewniej znajdziesz w nim również mechanizm, który go automatycznie czyści. Ekspresy Nivona mają również bardzo wysoką kulturę pracy. Przygotowują kawę bez zbędnego hałasu. Wykonany z hartowanej stali, stożkowy młynek do kawy Nivona również pracuje cicho.

Wszechstronność przejawia się również w zastosowaniu urządzeń Nivona. Ekspresy do kawy możesz wykorzystywać w domu lub w biurze. Będzie dobrze współgrać zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Ponadto, niektóre modele ekspresów do kawy Nivona, potrafią zapamiętywać blisko dwadzieścia indywidualnych receptur, przez co swoim gościom możesz podawać zawsze ich ulubioną kawę. Choć domowe, często działają jak profesjonalne ekspresy do kawy.

Nowoczesność w klasycznym wydaniu – ekspres Nivona

Nowe ekspresy do kawy Nivona prezentują się niezwykle klasycznie. Jednak ten wizerunek nie powinien cię zmylić – właśnie w najnowszych modelach ekspresów do kawy Nivona posiadają wbudowany interfejs Bluetooth. Pomoże ci on zintegrować urządzenie z telefonem i aplikacją Nivona-App. Dzięki temu możesz parzyć kawę niezwykle efektownie, ale przede wszystkim wygodnie. Nowoczesność w rozwiązaniach marki nie przejawia się tylko w zaawansowanych technologiach. Ekspresy do kawy Nivona posiadają ekologiczne tryby czuwania, pozwalające na zmniejszenie zużycia prądu, kiedy akurat nikt z nich nie korzysta.

Kiedy już wybierzesz model expresu do kawy Nivona, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom, sięgnij też po kawę w ziarnach, którą znajdziesz w naszym sklepie. Możesz wybierać pomiędzy Citta d’Italia, Lamessicana, a także wieloma innymi markami.