JURA

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Ekspresy Jura – szwajcarska tradycja

Jura Elektroapparate AG to szwajcarska firma, której siedziba znajduje się w Niederbuchsiten. Firma Jura już od 1931 roku produkuje ekskluzywne i innowacyjne urządzenia do użytku domowego. Z każdym kolejnym rokiem tradycyjna szwajcarska firma Jura, coraz bardziej się rozwijała i budowała swoją pozycję na rynku. Dziś firma Jura może pochwalić się globalnym zasięgiem swojej działalności. Poprzez wszystkie starania i ciężką pracę stała się jednym z głównych producentów na rynku urządzeń AGD. Ostatnimi czasy Jura bardzo mocno skupia swoją działalność na produkcji półprofesjonalnych ekspresów do kawy, wśród których znajdują się także m.in. ekspresy biurowe.

Proste w obsłudze i niezawodne – Ekspresy automatyczne Jura

Firma Jura jako swoje tradycje przedstawia: niezawodność, jakość, precyzje, innowacje, zrównoważony rozwój i serwis. Dodatkowo Jura jest jedną z nielicznych, o ile nie jedyną firmą na świecie, której działalność opiera się stricte na produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy premium. Często spotykane jest stwierdzenie, iż ekspresy do kawy Jura posiadają ponadprzeciętny design, niesamowitą jakość parzenia kawy i maksymalną prostotę obsługi. Dzięki pełnej automatyzacji obsługa ekspresu jura jest wręcz dziecinnie prosta. Jednym z przykładów innowacyjnych rozwiązań jest np. Technologia RFID, która oznacza iż ekspres automatyczny Jura i wkłady filtra są połączone ze sobą radiowo, dzięki czemu cały proces konfiguracji i wykrywania odbywa się automatycznie.

Intuicyjna obsługa to jedna z zalet ekspresów Jura

W dobie dzisiejszych aplikacji na smartfony, od których ciężko się oderwać każdy chciałby zautomatyzować całą przestrzeń wokół siebie. Domowe ekspresy Jura posiadają możliwość połączenia ze smartfonem. Już dziś zaparzysz swoją ulubioną kawę siedząc wygodnie na kanapie i korzystając ze swojego smartfona. Jeżeli jednak wolisz tradycyjne rozwiązania, ekspresy domowe jura oczywiście sprostają twoim oczekiwaniom, ponieważ w prosty sposób naciskając jeden przycisk możesz zaparzyć aromatyczną i wyjątkową kawę.

Elegancki design ekspresów automatycznych Jura

Na całym świecie Szwajcaria znana jest nie tylko z serów, zegarków i banków, ale również ze wspaniałego designu i zachwycającej architektury. Takie też są wszystkie ekspresy domowe Jura. Pod względem wyglądu łączą w sobie bezkompromisowe wykończenie, perfekcję produkcji, czyste i wyraziste linie. Przyjemność z posiadania zauważalna jest już po wyciągnięciu z pudełka, gdzie pełnia przyjemności następuje już po zaparzeniu pierwszej filiżanki, dostarczając wyjątkowych chwil, czerpanych z delektowania się idealnie przygotowaną kawą.

Świadczymy również usługi serwisu ekspresów Jura