20 sierpnia, 2019 Jura – najlepsza szwajcarska jakość

Jura – najlepsza szwajcarska jakość

Marka Jura jest znana i ceniona wśród wszystkich miłośników kawy na całym świecie. Jura to Szwajcarska marka, która istnieje na rynku już od 1931 roku. Dzięki swojemu blisko 90-letniemu doświadczeniu marka Jura stała się popularna na całym świecie. Przez wieloletnią obecność na rynku i dokładne obserwowanie potrzeb konsumentów Jura doskonale wie jak, jak sprostać ich oczekiwaniom. Producent ekspresów Jura jest obecnie jednym z najpopularniejszych na rynku- oferuje zarówno ekspresy domowe Jura, jak i ekspresy profesjonalne Jura. Marka Jura charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą jakością oferowanych przez siebie produktów. Wszystkie ekspresy do kawy oraz akcesoria są wykonane z najlepszych materiałów, które dają nam gwarancję, że zachowają swoje właściwości przez długie lata.

Historia marki Jura

Historia marki Jura sięga już 1931 roku. Wtedy marka Jura zaczęła zajmować się produkowaniem sprzętów do użytku domowego. Warto podkreślić, że od samego początku swojego istnienia Jura stawiała przede wszystkim na doskonałą jakość oraz nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. To sprawiło, że marka Jura jest obecnie uważana za jedną z najlepszych firm na świecie. Już w latach 80. Jura zaczęła produkować pierwsze ekspresy automatyczne do użytku domowego, co czyni ją niewątpliwym pionierem w tej branży. Dzisiaj jednak marka Jura jest znana nie tylko z doskonałej jakości ekspresów do kawy do domu. Producent ekspresów Jura jest również znany i ceniony wśród wszystkich profesjonalistów. W swojej ofercie marka Jura posiada także duży wybór ekspresów profesjonalnych, a w tym ekspresów biurowych.

Jura – postaw na najlepszą jakość

Producent ekspresów Jura jest ceniony przez wszystkich prawdziwych miłośników kawy. Marka Jura powstała z myślą o wszystkich osobach, które z picia tego napoju czerpią prawdziwą przyjemność i rozkosz. Wszystkie sprzęty i produkty, które oferuje Jura charakteryzują się najwyższą jakością i dokładnością wykonania, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, niezależnie czy szuka on sprzętu do użytku domowego, czy też sprzętu dla profesjonalistów. Marka Jura oferuje ekspresy, które cechują się nowoczesnym, niebanalnym designem, dzięki czemu pasują one do każdego wnętrza. Ponadto posiadają one szereg udogodnień i funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z ekspresu jest banalnie proste i wyjątkowo przyjemne. Ponadto producent ekspresów Jura dba o to, aby każdy dostępny w ich ofercie produkt był jak najbardziej intuicyjny w obsłudze. Marka Jura to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich prawdziwych miłośników kawy, którzy chcą wznieść swoje doznania smakowe na wyższy poziom. Sprzęt marki Jura w połączeniu z młynkiem do kawy i świeżą kawą gwarantuje nam niezapomniane doznania smakowe, które pozwolą nam odkryć zupełnie nowy smak kawy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kaw, a w szczególności Citta d’Italia, Lamessicana, Tupinamba i Qubik Caffe.