SAB Italia

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Ekspresy do kawy SAB Italia – włoskie maszyny, włoska kawa

Włoska firma SAB Italia tworzy profesjonalne ekspresy do kawy, a włosi znają się na kawie jak mało która nacja, co do czego nie trzeba nikogo przekonywać – to właśnie stąd pochodzi wiele z najsławniejszych kawowych specjałów, czego dowodzą ich włoskie nazwy. Ekspresy SAB Italia to marka, która sprawi, że każdy miłośnik kawy poczuje się jak we włoskiej kawiarni. Sab Italia to profesjonalne ekspresy do kawy idealne dla każdego, kto zawodowo zajmuje się parzeniem kawy. Maszyny spod tego logo to ekspresy do kawy profesjonalne, a jednocześnie nietrudne w obsłudze.

SAB Italia – ekspresy do kawy do każdego lokalu

Jeśli ktoś ma zamiar kupić ekspres bądź ekspresy profesjonalne, SAB Italia jest wyborem jak najbardziej właściwym. Obudowa jak i dysze są wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewni trwałość na wiele lat.  Ekspresy do kawy SAB Italia mają regulowaną wysokość tacy, co sprawia, że można zastosować kubki czy szklanki o różnych wysokościach.  SAB Italia, ekspresy do kawy – te dwie frazy są od siebie nieodłączne, myślisz o jednym, myślisz także o drugim. Ekspresy profesjonalne SAB Italia to urządzenia o dużej mocy, o wielkich pojemnikach na wodę, dzięki czemu profesjonalne tworzenie kawy to sama przyjemność. Co można jeszcze dodać o ekspresach do kawy SAB Italia, to to, że można nabyć je w wersjach zawierających jedną, dwie lub trzy grupy; większa liczba grup sprawi, że robienie kawy stanie się jeszcze bardziej zawodowe. Do tego profesjonalne ekspresy do kawy SAB Italia dostępne są jako automatyczne bądź półautomatyczne. Istnieje też spora ilość kolorów do wyboru, tak aby do wrażeń smakowych doszły także te wzrokowe.

Tajemnica nie tylko w ekspresie do kawy

Jednakże aby ekspresy profesjonalne SAB Italia były użytecznym narzędziem do tworzenia wspaniałego napoju jakim jest kawa, potrzebne są jeszcze wysokiej jakości ziarna, które odpowiednio zmielone dadzą aromat, który będzie unosić się w całym lokalu gastronomicznym, a smak spowoduje, że każdy kto tylko spróbuje, będzie wracał do właśnie wypitej filiżanki kawy. Co do kawy, mamy w ofercie niezwykle wyrafinowane rodzaje kaw, w tym tak wspaniałe i rozpoznawalne na świecie marki jak La Messicana, Tupinamba, czy BOU Café. Każdy, kto wie, jak ważny jest proces mielenia wie, że niezmiernie istotnym elementem w całym procesie jest młynek do kawy. W ofercie mamy młynki do kawy, które pozwolą wydobyć wszystko to, co w kawie najcenniejsze. A jeśli chodzi o ekspresy profesjonalne SAB Italia, to są to urządzenia cechujące się solidną konstrukcją i wykonaniem, ale jeśli jednak mimo wszystko zdarzy się jakaś awaria uniemożliwiająca właściwe działanie ekspresu, w każdej chwili można się do nas zgłosić po profesjonalny serwis ekspresów do kawy.