20 sierpnia, 2019 Ekspresy firmy 4Swiss

4 Swiss – o firmie

4 Swiss to firma, która znana jest z doskonałej jakości oferowanych przez siebie sprzętów użytku domowego. Szczególną popularność marka 4 Swiss zyskała dzięki wyciskarkom wolnoobrotowym do soków, jednak w ostatnich latach to ekspresy do kawy cieszą się dużą sławą i zainteresowaniem. 4 Swiss firma jest znana i ceniona wśród wszystkich osób, dla których ważny jest zdrowy tryb życia i sposób odżywiania. 4 Swiss przywiązuje dużą wagę do tego, aby wszystkie oferowane przez siebie produkty były wykonane z najlepszych materiałów oraz aby były dopracowane pod każdym, nawet z pozoru nieistotnym aspektem, który jednak wpływa na efekt końcowy produktu i zadowolenie kupujących.

Historia 4 Swiss

Marka 4 Swiss powstała stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2014 roku, jednak od samego początku swojego działania cieszy się dużym zainteresowaniem wśród społeczeństwa. 4 Swiss firma powstałą z miłości do zdrowego i aktywnego trybu życia oraz do pełnego i głębokiego smaku. Początkowo marka 4 Swiss produkowała jedynie wyciskarki wolnoobrotowe do soków, jednak szybko wprowadziła do swojej oferty także ekspresy do kawy domowe 4 Swiss i ekspresy profesjonalne 4 Swiss. 4 Swiss producent sprzętów użytku domowego słynie z tworzenia produktów funkcjonalnych i praktycznych, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obecnie większość ludzi ceniących sobie funkcjonalne i doskonałe jakościowo sprzęty decydują się właśnie na zakup tych, które są stworzone przez 4 Swiss.

4 Swiss – zdecyduj się na najlepszą jakość

Marka 4 Swiss i produkowane przez nią ekspresy do kawy cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Oferowane przez 4 Swiss ekspresy doskonale nadają się do wykorzystania zarówno jako ekspresy do kawy domowe, ale także ekspresy profesjonalne, a w szczególności ekspresy do biura. Produkowane przez 4 Swiss ekspresy charakteryzują się minimalistycznym designem, jednak ich wnętrze jest bogato wyposażone i posiada wiele bardzo przydatnych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest wyjątkowo proste i przyjemne. Ekspresy są zaprogramowane tak, aby korzystanie z nich było jak najbardziej intuicyjne. Ponadto wszystkie ekspresy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które gwarantuje nam, że sprzęt zachowa wszystkie swoje właściwości i doskonały wygląd przez wiele lat. Ekspresy produkowane przez markę 4 Swiss są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które cenią sobie pyszną i aromatyczną kawę, a jednocześnie nie chcą wydawać kroci na dobry i porządny ekspres. Wszystkich miłośników kawy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do kawy, takich jak chemex, frenchpress czy młynki do kawy. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kaw, a w szczególności takich rodzajów jak Bou Cafe, LaMessicana czy Tupinamba.