Necta

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Necta – ekspresy do kawy dla najbardziej wymagających

Necta to producent ekspresów do kawy z najwyższej półki. Zarówno urządzenia, jak i napoje przygotowywane z ich wykorzystaniem, są na najwyższym poziomie. Dzięki temu Necta, a także jej ekspresy do kawy stały się popularne w wielu krajach zarówno Starego Kontynentu, jak i innych. Jednak tak pozytywne opinie na temat firmy były wypracowywane przez wiele lat. Historia Marki rozpoczyna się już w 1968 roku i od tamtego czasu nierozłącznie towarzyszy znakomitej, włoskiej kawie.

Niezawodne ekspresy do kawy Necta

Znakomita kawa, która jest produktem końcowym w procesie korzystania z ekspresów profesjonalnych Necta, to tylko jedna z zalet. Bez wątpienia nie można ominąć spraw tak ważnych, jak wysoka jakość, a także niezawodność urządzeń sygnowanych logo tej firmy. Co nie pozostaje bez znaczenia, ekspresy do kawy Necta są bardzo łatwe w konserwacji. Jest to kwestia niezwykle istotna dla branż hotelarskiej i gastronomicznej, w których najczęściej można spotkać się z urządzeniami Necta. Jako producent ekspresów, Necta cały czas pozostaje we współpracy z najlepszymi palarniami kawy. To właśnie dzięki niej możliwe jest produkowanie takich ekspresów, które najlepiej zmielą ziarna, a także wyekstrahują z nich wszystko, co najlepsze dla naparu. Ekspresy do kawy Necta są urządzeniami w pełni zautomatyzowanymi. Co istotne, ich minimalistyczny design sprawia, że można je traktować jak element dekoracyjny każdego wnętrza, w którym się znajdą.

Ekspresy do kawy Necta w Coffee Solution

W naszym sklepie znajdziesz ekspresy Necta z kilku serii. Każda z nich ma do zaoferowania nieco inne rozwiązania. Necta Kalea pozwala na zaprogramowanie ponad 160 kaw, a także na wydawanie 100 filiżanek w ciągu godziny. Necta Koro Prime to ekspres posiadający dwa bojlery, a przy tym jest niezwykle mały – jego największy wymiar nie przekracza 55 centymetrów wysokości. Dzięki temu zmieści się w każdym miejscu, więc sprawdzi się idealnie m.in. jako ekspresy do kawy do biura. Za jego pomocą można przygotować wiele różnych konfiguracji kawy. Natomiast Necta Korinto ma sporą wydajność – w ciągu dnia przygotuje nawet 140 napojów. Duże pojemniki pozwalają na pracę nieprzerwaną koniecznością dosypania ziaren kawy, a także rzadsze opróżnianie fusów – pojemnik, który jest przeznaczony dla nich, można wymieniać po 100 przygotowanych porcjach. Za to ekspres Necta Karisma to ekspres nieoceniony pod względem efektywności, gdyż parzy idealną kawę w niespotykanie szybkim czasie. Jego duża wydajność pozwala na przygotowanie nawet 200 kaw w ciągu godziny, co czyni go niezbędnym w każdej restauracji, która przeżywa spore obłożenie.