Saeco Aulika (focus)

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Saeco Aulika Focus – doskonały design i jeszcze lepsze parametry

Saeco Aulika to seria urządzeń, które doskonale sprawdzą się, jako ekspresy do kawy do domu, a także jako ekspresy biurowe. Wydajność ekspresu Saeco Aulika Focus pozwala na przygotowanie do 60 kaw dziennie, co jest zupełnie wystarczające na potrzeby rodziny, czy też pracowników jednej firmy. Urządzenia Aulika Focus mają świetny design, a przy tym są niewielkie, jak na swoje możliwości. Niedużym rozmiarom towarzyszą spore pojemniki – zarówno na kawę, jak i na wodę, przez co uzupełnianie płynu lub ziaren nie jest częste.

One Touch i Cappucinatore w Saeco Aulika Focus

Sam proces przygotowania kawy z pomocą ekspresu Saeco Aulika Focus został skrócony, a także niezwykle ułatwiony. Do tego, żeby idealnie zaparzony napar trafił do naczynia, w ekspresie do kawy Saeco Aulika Focus wystarczy jeden przycisk – wszystko za sprawą funkcji One Touch. Espresso, americano, cappuccino, a może latte? Każdą z nich możesz przygotować wybierając dedykowany jej przycisk na panelu przednim urządzenia. Rzecz jasna poza tym, ekspresy Saeco Aulika Focus umożliwiają programowanie napojów specjalnych. W ich przypadku możliwe jest też korzystanie z samej gorącej wody – np. przy zaparzaniu herbaty, choć jest to funkcja dodatkowa. Wbudowany moduł Cappucinatore pozwala na pobieranie mleka z dowolnego pojemnika, a także zapewnia jego idealną konsystencję. Ponadto, dzięki temu czyszczenie układu mleka – zwykle wymagające sporo pracy – jest bardzo proste.

Wyświetlacz w ekspresie Saeco Aulika Focus

Bardzo czytelny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz udostępnia informacje o zużytych i dostępnych zasobach w ekspresie Saeco Aulika Focus. Bardzo istotne jest również to, że w przypadku usterki urządzenia, na wyświetlaczu odnajdziesz kod błędu, dzięki któremu szybko zdiagnozujesz, gdzie leży problem.

Dodatkowe funkcje ekspresów z serii Saeco Aulika Focus

Bardzo ważną funkcjonalnością Saeco Aulika Focus jest to, że ekspresy z tej serii umożliwiają parzenie jednocześnie dwóch kaw. To doskonałe rozwiązanie zarówno w domu, kiedy chcemy napić się kawy z drugą osobą, a także w pracy – podczas spotkań ważne jest to, żeby ich organizacja przebiegła jak najszybciej. Na wygodę korzystania z ekspresów do kawy Saeco Aulika Focus wpływa też to, że pojemnik na zużytą kawę potrafi pomieścić aż 20 porcji, przez co nie trzeba go co chwilę opróżniać. Automatyczne czyszczenie i odkamienianie sprawiają, że utrzymanie ekspresów w czystości jest wygodne. Bez wątpienia sporym ułatwieniem jest fakt, że menu w Saeco Aulika Focus zostało opracowane również w języku polskim. Przygotowywanie kawy wstępnie zmielonej dzięki profesjonalnemu młynkowi do kawy w Aulika Focus również jest bardzo przydatną funkcją. 

Saeco Aulika Focus to bez wątpienia doskonałe parametry, ale również bardzo elegancki design. Jest to ekspres do kawy, który prezentuje się tak dobrze, że nie sposób nie docenić jego wyglądu. Nowoczesna kolorystyka połączona z metalową obudową sprawiają, że ekspres Aulika Focus pasuje do każdego wnętrza.