Saeco Aulika Focus

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Saeco Aulika Focus – sprawdzi się w biurze i w domu

Aulika focus jest to nowsza i ulepszona linia ekspresów do kawy serii Saeco Royal. Dzięki swojej prostocie i łatwości użytkowania ekspresy saeco sprawdzą się równie dobrze w domu jak i w biurze. Charakteryzuje je nowoczesny design połączony z klasyczną estetyką ekspresów gastronomicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii podwójnego bojlera oraz podwójnej pompy i powiększonych zbiorników możemy przygotowywać większe ilości kaw. Wszystko to sprawia, że Saeco Aulika Focus sprawdzi się idealnie w małej gastronomii. Równie dobrze zastąpi mniejsze ekspresy do kawy domowe, gdzie pod jednym dachem mieszka większa ilość miłośników tego aromatycznego napoju. Łatwość obsługi sprawia, że jest to ekspres dla każdego! Pyszna kawa z rana gwarantowana.

Funkcje ekspresu Saeco Aulika Focus

Saeco Aulika Focus został wyposażony w większe zbiorniki. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 2,2l! Natomiast zbiornik na kawę pomieści nawet 350gram ziaren. Dodatkowo dzięki podwójnemu bojlerowi i podwójnej pompie przygotowanie aż 50 kaw dziennie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Aby usprawnić pracę, Aulika Focus posiada funkcję parzenia dwóch kaw jednocześnie. Saeco Focus wyposażony jest również duży zbiornik na fusy, w którym mieści się średnio 18 porcji. Saeco Aulika Focus jest w pełni automatycznym ekspresem do kawy. Aromatyczny napój tworzymy poprzez naciśnięcie jednego przycisku dzięki wbudowanemu modułowi Pinless Wonder. Przygotowanie kawy mlecznej w ekspresie do kawy jeszcze nigdy nie było tak proste. Kawy na bazie mleka przygotowujemy tylko jednym przyciskiem – „one tauch”. Regulowana wylewka, której wysokość możemy ustawić od 8 do 14 cm, pozwala na zaparzenie kawy w niestandardowych naczyniach. Dzięki graficznemu wyświetlaczowi każdy z łatwością będzie mógł odczytać i zrozumieć wyświetlany komunikat. Ten ekspres do kawy na bieżąco mieli ziarna. Dodatkowe młynki do kawy nie są nam już dłużej potrzebne. Cały panel sterujący składa się z tylko 8 guzików dzięki, którym parzymy różne kawy więc jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że poradzi sobie z nią każdy. Utrzymanie ekspresu Aulika Focus w czystości ułatwia stalowa obudowa, którą można z łatwością umyć.

Saeco Aulika Focus – opinie osób, które nam zaufały

Osoby, które postanowiły zaufać ofercie ekspresów do kawy linii Aulika Focus cenią sobie przede wszystkim jego łatwość w użytkowaniu.Miłośników mlecznych kaw zachwyca system spieniania mleka. Jednak chyba najwięcej osób docenia trwałość tego ekspresu. Osoby, które zdecydowały się na ten model podkreślają jego stosunek ceny do jakości. Ekspresy Saeco dzięki swojej prostocie i wytrzymałości podbiły serca niektórych kawoszy do tego stopnia, że maszyny do kawy Saeco Aulika Focus nie są ich pierwszymi z tej firmy.