16 sierpnia, 2019 logo futurmat

Futurmat – historia marki

Firma Futurmat produkuje swoje ekspresy do kawy od 1953 roku. Produkowane są one w stolicy Katalonii, Barcelonie. Dzisiaj Futurmat jest częścią grupy Quality Espresso produkującą produkty w Hiszpanii i eksportującą ekspresy do kawy do ponad 55 krajów na całym świecie. Marka Futurmat znana jest ze swoich profesjonalnych ekspresów do kawy odznaczających się solidnością i niezawodnością, a sięgnąć po nie może każdy, kto chciałby w pełni zawodowy sposób tworzyć kawowe specjały, czy to w domu czy w profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Historia marki Futurmat to zatem już prawie 50 lat. Od tamtego czasu ludzie poznali się na ich ekspresach do kawy, a dziś są jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek profesjonalnych ekspresów do kawy.

Firma Futurmat – ekspresy warte swojej ceny

Wprawdzie profesjonalne ekspresy do kawy są zazwyczaj droższe od tych prostszych ręcznych, to niewątpliwie warto wydać więcej – to gwarancja dużo wyższej jakości, która przełoży się na znakomitszy smak naszej kawy, a dodatkowo (w przypadku profesjonalnych lokali) na wyższy zysk za sprawą większej ilości klientów poszukujących wspaniałej jakości kawy. Futurmat – ekspresy do kawy dla każdego wymagającego smakosza – tak można by powiedzieć o tej marce. Niewątpliwie, oprócz swojej niezawodności, ekspresy do kawy spod tego logo przykuwają także swoim przepięknym, eleganckim wyglądem, który bez wątpienia będzie wspaniałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia, nie tylko tego przeznaczonego do celów stricte baristycznych.

Marka Futurmat – tylko najlepszej jakości produkty

Futurmat dba o swoich klientów poszukujących najlepszych doznań, dlatego produkuje tylko najwyższej jakości ekspresy do kawy. Ekspresy do kawy tej marki to wszystko, czego potrzebuje profesjonalny barista. Wysokiej jakości materiały, z których stworzone są ekspresy to gwarancja solidności, która towarzyszyć nam będzie przez wiele, wiele lat, dostarczając nam niesamowitej kawy wypływającej wprost z ekspresów tej marki. Ekspresy do kawy Futurmat, oprócz tego, że wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, powlekane są dodatkowo podwójną warstwą ozdobnej emalii chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi. Ekspresy do kawy – profesjonalne, a do tego przepięknie wyglądające i chroniące to, co kryje się wewnątrz.

Zapraszamy po nasze produkty i usługi w naszym sklepie: kawa (w tym BOU Café, Qubik Caffe), młynki do kawy, serwis ekspresów do kawy.