31 lipca, 2019

Ekspres do kawy z młynkiem- ranking pomoże ci wybrać odpowiedni model

Wszyscy prawdziwi miłośnicy kawy wiedzą, że najlepszy napój powstaje ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Dlatego ciekawym pomysłem może być wybór ekspresu, który właśnie taki młynek posiada wbudowany. Odpowiedni młynek do kawy daje gwarancję, że każda filiżanka naszego ulubionego napoju będzie maksymalnie aromatyczna, a jej smak pełny i głęboki. Wszystkie osoby, które zastanawiają się, jaki ekspres powinny kupić, zachęcamy do przeczytania poniższego rankingu, który pomoże znaleźć i wybrać idealny ekspres do kawy z młynkiem. Ranking pozwoli również zapoznać się z szeroką ofertą ekspresów dostępną w naszym sklepie.

1. Melitta Aroma Fresh

Ranking zaczynamy od znanej i cenionej na całym świecie marki Melitta. Ekspres Melitta Aroma Fresh to jedyny w rankingu ekspres przelewowy. Ma on wbudowany młynek, który umożliwia regulację grubości mielenia ziaren kawy. Co więcej, górny element młynka jest wyjmowany, dzięki czemu jego czyszczenie jest wyjątkowo proste. Ekspres Melitta Aroma Fresh doskonale sprawdzi się jako ekspres domowy lub ekspres do biura. Za jego pomocą można przygotować od 2 do 10 filiżanek aromatycznej kawy. Melitta Aroma Fresh ma również bardzo wyraźny wskaźnik poziomu wody, dzięki czemu można go bardzo łatwo napełnić jej wymaganą ilością. Melitta Aroma Fresh to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią smak klasycznej czarnej kawy.

Ekspres Przelewowy z Młynkiem Melitta Aroma Fresh

2. Melitta Caffeo Passione

Kolejny w naszym rankingu znalazł się ekspres Melitta Caffeo Passione, który został stworzony dla prawdziwych miłośników dobrej i aromatycznej kawy. Ekspres Melitta Caffeo Passione posiada stalowy młynek w kształcie stożka, który wyposażony jest w pięciostopniową regulację grubości mielenia ziaren kawy. Dzięki temu każda filiżanka przygotowanego napoju jest maksymalnie aromatyczna i pełna w smaku. Dodatkowym atutem ekspresu Melitta Caffeo Passione jest fakt, że posiada on automatyczny spieniacz mleka, który umożliwia nam wybranie zwykłego, ciepłego mleka lub delikatnej mlecznej pianki. Ponadto przygotowując kawę, możemy wybrać jej temperaturę oraz intensywność, dzięki czemu każdy kubek jest dokładnie dopasowany do indywidualnych preferencji smakowych.

Melitta CAFFEO PASSIONE

3. Nivona 1030

W naszym rankingu ekspresów do kawy z młynkiem nie mogło zabraknąć modelu Nivona 1030, który został wyprodukowany przez znanego i cenionego szwajcarskiego producenta Nivona. Ekspres Nivona 1030 posiada stożkowy młynek ze stali nierdzewnej, który jest wyjątkowo, zaskakująco wręcz cichy. Dodatkowym atutem jest również fakt, że grubość mielenia kawy możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Ekspres Nivona 1030 świetnie sprawdzi się u osób, które od swojej kawy wymagają perfekcji. Podczas przygotowywania napoju możemy wybrać jego temperaturę oraz moc, a także zdecydować, w jakiej kolejności kawa i mleko mają być nalane do naszych filiżanek. Dzięki temu w krótkim czasie otrzymujemy kawę, która jest maksymalnie dopasowana do naszych preferencji smakowych.

Nivona CafeRomatica 1030

4. Jura E8

Ostatnim ekspresem w naszym dzisiejszym rankingu jest model wyprodukowany przez markę Jura. Ekspres Jura E8 również posiada młynek do kawy, dzięki czemu przygotowywany napój zawsze jest maksymalnie aromatyczny. Dla urozmaicenia można jednak zaparzyć w nim kawę z już zmielonych ziaren. Jura E8 potrafi przygotować aż 15 kawowych specjałów, dzięki czemu każdy może wybrać taki rodzaj kawy, który najbardziej odpowiada jego preferencjom smakowym. Ponadto posiada aż ośmiostopniową regulację mocy kawy. Ekspres Jura E8 jest idealną propozycją dla wszystkich osób, które są wymagające i chcą, aby ich kawa zawsze była perfekcyjna.

Jura E8 Platin

Wszystkim osobom, które poszukują więcej informacji w zakresie ekspresów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z innymi naszymi wpisami, np.:
Poznaj Nasz Ranking Ekspresów Do Kawy Do Domu
Ranking Profesjonalnych Ekspresów Do Kawy
Sztuka Parzenia Kawy – Część 1