16 sierpnia, 2019 visacrem logo

Marka Visacrem – profesjonalne ekspresy do kawy z Hiszpanii

Linia ekspresów do kawy Visacrem została uruchomiona w 1967 roku w Hiszpanii, i jest do dzisiaj produkowana w Barcelonie, jednym z największych miast Hiszpanii. Marka Visacrem jest obecnie częścią grupy Quality Espresso, mieszczącej się właśnie w Barcelonie. Jak każde ekspresy profesjonalne tej grupy, także te sprzedawane z logiem Visacrem, to połączenie pięknej i solidnej budowy z profesjonalizmem i niezawodnością. Marka Visacrem sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na świecie, a klienci cenią je od wielu lat – nic dziwnego, są to produkty warte swojej ceny. Nowoczesna technologia wraz tradycyjnym podejściem do kawy to sekret marki Visacrem – dzięki temu profesjonalne ekspresy do kawy tej firmy to esencja kultury baristycznej. Chcąc zakupić ekspresy profesjonalne, to urządzenia Visacrem są dobrym wyborem przede wszystkim dla zawodowo zajmujących się parzeniem kawy, ale i każdy amator tego napoju będzie zachwycony możliwościami, jakie oferują ekspresy profesjonalne Visacrem.

Visacrem – sprzęt w pełni profesjonalny

Visacrem to ekspresy do kawy w pełni dostosowane do potrzeb klientów chcących parzyć kawę w zawodowy sposób, chcących wydobyć z kawy wszystko to, co można tylko z niej wydobyć (albo i nawet jeszcze więcej). Aby to osiągnąć, trzeba sięgnąć po sprzęt dający takie możliwości. Marka Visacrem została stworzona właśnie po to – by dawać radość parzenia kawy, ale i ułatwić cały ten proces. Ważna jest także szybkość, z jaką parzy ekspres do kawy, a ekspresy do kawy Visacrem są idealnym wyjściem dla profesjonalnych baristów, dbających o każdy szczegół tworzenia wyśmienitej kawy.

Możliwości na miarę naszych czasów – to marka Visacrem

Każdy ekspres tej marki jest wyposażony w elementy ułatwiające życie każdego baristy – wskaźniki stanu wody potrzebnej do zaparzenia kawy, niezwykle pojemne zbiorniki na wodę. Konstrukcja ekspresów tej marki to stalowa, solidna konstrukcja, solidne wykonanie, co sprawia, że sprzęt przetrwa wiele lat użytkowania w domu czy kawiarni. Visacrem dwa o to, aby każdy profesjonalny barista był zadowolony z parzenia kawy na najwyższym światowym poziomie, nie martwiąc się o niezawodność użytkowanego sprzętu. Marka Visacrem to innowacyjna technologia dająca poczucie, że każda kawa wyjdzie wyśmienicie, zachowując przy tym wszystkie wartościowe właściwości i smaki. Końcowy klient jest przecież najważniejszy i to przede wszystkim jemu zależy na świetnym smaku kawy, po który będzie chciał wrócić. Marka Visacrem z całą pewnością to umożliwi.

Nasza oferta to następujące produkty i usługi: młynki do kawy, kawa, serwis ekspresów do kawy. Zapraszamy także na nasz blog o kawie.