W Coffee Solution staramy się dostarczać najlepsze i najnowsze rozwiązania w dziedzinie parzenia kawy. Zajmujemy się sprzedażą ekspresów profesjonalnych do kawiarni, restauracji, hotelu lub do biura, a także ekspresów do kawy do domu. W naszej ofercie znajdują się takie marki, jak Melitta, Nivona, Jura, czy Saeco. Oczywiście, u nas wyposażysz swoją kuchnię również w przyrządy do alternatywnych metod parzenia kawy, czyli drippery i chemexy. Oprócz tego, w czym można parzyć kawę, sprzedajemy również znakomite ziarna – zarówno blendy, jak i jednorodne. Znajdziesz u nas Tupinambę, Lamessicanę, czy też Qubik Caffe. Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz jakieś pytania, lub nie udało ci się znaleźć konkretnego produktu, to skontaktuj się z nami.

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy w Mikołowie

W Mikołowie zajmujemy się nie tylko sprzedażą ekspresów do kawy, ale również ich naprawą. W ramach trwającej gwarancji, skontaktuj się z nami, jeśli chcesz naprawić ekspres Melitta. Odbierzemy go od ciebie, albo pomożemy zorganizować wysyłkę tak, by ekspres mógł jak najszybciej trafić do naprawy, a potem do ciebie wrócić. Jeśli chodzi o ekspresy do kawy innych marek, serwisujemy je w ramach naprawy pogwarancyjnej. Tak że jeśli masz kilkuletni ekspres Jura, Nivona, bądź innego producenta – również zadzwoń do nas. Poza naprawą ekspresów, zajmujemy się też serwisem młynków do kawy, a także automatów vendingowych.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także szybkość ich wykonania.

Dzielnice i Sołectwa Mikołowa, na obszarze których działamy: Kamionka, Borowa Wieś, Bujaków, Mokre, Paniowy, Śmiłowice, Centrum, Gniotek, Goj, Nowy Świat i Regielowiec.