24 lipca, 2019

Ranking profesjonalnych ekspresów do kawy

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy często jest sporym wyzwaniem. Wybierając ekspres domowy, musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów, by spełniał indywidualne oczekiwania, natomiast w przypadku ekspresów profesjonalnych jest to jeszcze trudniejsze zadanie. Takie ekspresy powinny posiadać pewne, bardzo konkretne funkcje, które sprawią, że korzystanie z nich będzie szybkie, sprawne, oraz efektywne. Urządzenia przeznaczone do użytku masowego, w tym także ekspresy biurowe, muszą być nie tylko odpowiednio wydajne (tutaj należy orientacyjnie znać zapotrzebowanie na ilość kaw przygotowywanych na godzinę), ale także bardzo przyjazne w obsłudze, by z łatwością mogły z niego korzystać różne osoby. Chcąc nieco ułatwić poruszanie się wśród różnych producentów i rodzajów ekspresów, przygotowaliśmy dedykowany ranking profesjonalnych ekspresów do kawy. Zapraszamy.

1. Saeco Lirika OTC

Nasz ranking ekspresów do kawy rozpoczynamy od Saeco Lirika OTC, który jest przeznaczony dla bardzo wymagających, profesjonalnych użytkowników. Ten ekspres marki Saeco jest również świetnym wyborem do biura. Posiada duże i pojemne pojemniki na kawę i wodę oraz wyraźny wyświetlacz, dzięki czemu jego obsługa jest prosta i przyjemna. Ponadto dużym atutem ekspresu Saeco Lirika OTC jest fakt, że może on przygotować dwie kawy w tym samym czasie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają kompaktowego, ale jednocześnie wydajnego, funkcjonalnego i niezawodnego ekspresu do kawy.

Saeco Lirika OTC ONE TOUCH CAPPUCCINO

2. Saeco Aulika Top HSC

Ekspres Saeco Aulika Top HSC został stworzony z myślą o średnich i dużych biurach, jednak równie dobrze sprawdzi się w małych kawiarniach i lokalach gastronomicznych. Poza dużymi zbiornikami na wodę, kawę i fusy, jego atutem jest fakt, że posiada podświetlane przyciski oraz duży i wyraźny wyświetlacz. Nie bez znaczenia pozostaje również to, że ekspres Saeco Aulika Top HSC jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki możliwości przygotowania napoju przy pomocy zaledwie jednego przycisku. Do plusów tego ekspresu można także zaliczyć fakt, że jest on w stanie przygotować dwie kawy w tym samym czasie.

Saeco AULIKA TOP HSC BLACK

3. Saeco Aulika Top Evo HSC

Ekspres Saeco Aulika Top Evo HSC to połączenie doskonałej jakości i niezawodności. Zastosowane w tym ekspresie rozwiązania sprawiają, że jest on idealnym wyborem do biura lub do średniej wielkości kawiarni. Ekspres Saeco Aulika Top Evo HSC pozwala na przygotowanie dwóch napojów kawowych jednocześnie, a dzięki dużemu wyświetlaczowi i podświetlanym przyciskom, korzystanie z niego jest dziecinnie proste i intuicyjne. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że jest on wyposażony w duże i pojemne zbiorniki, dzięki którym jest on wyjątkowo wygodny w użytkowaniu.

Saeco AULIKA EVO TOP HSC

4. Saeco Phedra EVO Cappuccino

Nasz ranking ekspresów do kawy nie może obyć się bez Saeco Phedra EVO Cappuccino. Ten ekspres do kawy doskonale sprawdzi się w biurach lub małych kawiarniach- może przygotować do 120 filiżanek tego napoju dziennie. Ponadto, jak na ekspres profesjonalny jest on bardzo kompaktowy i ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu można go umieścić nawet w małych i ciasnych pomieszczeniach. Saeco Phedra EVO Cappuccino posiada także bardzo szeroką i bogatą gamę kawowych specjałów, dzięki czemu każdy może wybrać taki rodzaj napoju, który najbardziej odpowiada jego preferencjom smakowym. Jego dodatkowym atutem jest także fakt, że jest bardzo prosty, niemal intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu korzysta się z niego łatwo i przyjemnie.

Saeco Phedra Evo Cappuccino

5. Saeco Idea Restyle

Nasz ranking ekspresów do kawy kończymy ekspresem Saeco Idea Restyle, który doskonale sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, kawiarniach, a także w dużych firmach, ponieważ jest w stanie przygotować do 200 kaw dziennie. Ekspres Saeco Idea Restyle jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, ma duży i wyraźny wyświetlacz oraz podświetlane przyciski. Co więcej potrafi przygotować aż 10 specjałów kawowych, które można dostosować do indywidualnych preferencji smakowych. Dużym atutem tego ekspresu jest także możliwość bezpośredniego podłączenia go do sieci wodociągowej.

Saeco Idea Cappuccino Restyle

Mamy nadzieję, że powyższy ranking ekspresów do kawy pozwoli Państwu wybrać odpowiedni ekspres, który dobrze sprawdzi się w waszym biurze lub lokalu gastronomicznym.