31 lipca, 2019

Poznaj nasz ranking ekspresów ciśnieniowych

Wybór dobrego ekspresu do kawy, może być trudnym i wymagającym zadaniem. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów, które będą miały kluczowe znaczenie w zależności od indywidualnych potrzeb co do parzenia kawy. Warto także poznać podstawowe różnice, jakie występują porównując ekspresy do kawy domowe oraz profesjonalne ekspresy, gdyż mogą one być kluczowe na etapie podejmowania decyzji. W tym wpisie przygotowaliśmy dla Państwa ranking ekspresów ciśnieniowych, które doskonale nadają się do użytku domowego. Mamy nadzieję, że pomoże on Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu.

1. Nivona 769

Nasz ranking ekspresów ciśnieniowych rozpoczynamy od ekspresu marki Nivona. Ekspres Nivona 769 został stworzony z myślą o nowoczesnych wnętrzach oraz miłośnikach pysznej i aromatycznej kawy. Nivona 769 posiada możliwość wyboru temperatury parzenia oraz pięciostopniową regulację mocy kawy, dzięki czemu każda filiżanka napoju jest maksymalnie dostosowana do indywidualnych preferencji smakowych. Dodatkowym atutem ekspresu Nivona 769 jest fakt, że można szybko przygotować w nim gorącą wodę na herbatę, co jest niezwykle przydatne podczas zabieganych poranków. Nivona 769 to ekspres idealny dla wszystkich osób, które cenią sobie doskonały design połączony z najwyższą jakością.

Nivona CafeRomatica 769

2. Nivona 1030

Przygotowany przez nas ranking ekspresów ciśnieniowych uwzględnia także kolejny model marki Nivona. Jest nim ekspres Nivona 1030, który jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które są bardzo wymagające i oczekują, że ich kawa będzie idealna pod każdym względem. Poza niebanalnym, nowoczesnym designem Nivona 1030 charakteryzuje się funkcjami, które pozwolą maksymalnie spersonalizować przygotowywany napój. Nivona 1030 posiada możliwość wyboru temperatury oraz mocy kawy. Ponadto wyposażony jest w system Aroma Balance, który gwarantuje nam, że napój będzie wyjątkowo aromatyczny i głęboki w smaku. Dodatkowym atutem tego ekspresu jest fakt, że posiada on bardzo cichy młynek do kawy oraz specjalne programy pielęgnacyjne, które pomagają w jego konserwacji i czyszczeniu.

Nivona CafeRomatica 1030

3. Jura Z6

Jura Z6 to produkt znanego i cenionego szwajcarskiego producenta Jura, który słynie z doskonałej jakości swoich sprzętów. Ekspres Jura Z6 to ekspres stworzony z myślą, o osobach wymagających i zwracających uwagę na aspekty wizualne. Poza doskonałym wyglądem Jura Z6 potrafi przygotować aż 22 specjały kawowe, a wszystkie osoby z niego korzystające, mogą cieszyć się ulubionym, aromatycznym napojem. Ponadto Jura Z6 posiada możliwość regulowania temperatury mleka i pianki mlecznej, dzięki czemu każdy kubek kawy jest idealnie dostosowany do indywidualnych preferencji smakowych.

Jura Z6 Diamond Black 2018

4. Melitta Caffeo CI Touch

Nasz ranking ekspresów ciśnieniowych musi uwzględnić produkty marki Melitta, która doskonale łączy w swoich produktach piękno i funkcjonalność. Ekspres Melitta Caffeo CI Touch jest świetnym wyborem dla wszystkich miłośników kawy. Dzięki temu, że Melitta Caffeo CI Touch daje możliwość wybrania temperatury i intensywności napoju, oraz wybrania gorącego mleka lub mlecznej pianki, każda przygotowana filiżanka jest maksymalnie dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji smakowych. Ponadto ekspres Melitta Caffeo CI Touch jest w stanie przygotować dwie kawy mleczne jednocześnie, dzięki czemu cieszyć się pysznym i aromatycznym napojem z bliską nam osobą.

Melitta CAFFEO CI Touch

5. Melitta Caffeo Passione

Nasz ranking ekspresów ciśnieniowych zamyka kolejny produkt marki Melitta. Jest nim ekspres Melitta Caffeo Passione, który został stworzony dla prawdziwych pasjonatów kawy. Melitta Caffeo Passione poza tym, że posiada bardzo nowoczesny i kompaktowy wygląd, przygotowuje pyszną i aromatyczną kawę, która jest dostosowana do naszych indywidualnych preferencji. Przygotowując kawę w ekspresie Melitta Caffeo Passione możemy wybrać temperaturę i moc napoju, a także to, czy chcemy mleczną piankę, czy gorące mleko. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że można w nim przygotować gorącą wodę na herbatę.

Melitta CAFFEO PASSIONE

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas ranking ekspresów ciśnieniowych do domu, pomoże Państwu w wyborze idealnego dla Was modelu. Wszystkie osoby poszukujące więcej informacji w zakresie ekspresów i parzenia kawy, serdecznie zapraszamy także do zapoznania się a naszymi innymi wpisami, np.:

Ranking Profesjonalnych Ekspresów Do Kawy 
Poznaj Nasz Ranking Ekspresów Do Kawy Do Domu
Sztuka Parzenia Kawy – Część 1