W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż profesjonalnych ekspresów do kawy, ale również ekspresów do kawy do domu i wielu akcesoriów przeznaczonych dla alternatywnych sposobów parzenia kawy. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie on-line. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, dzwoniąc na jeden z poniższych numerów:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Postaramy się wspólnie z tobą wybrać najlepszy ekspres do kawy dla twojego domu, biura, lub twojej restauracji bądź kawiarni.

Naprawa ekspresów Żory

Zajmujemy się również serwisem ekspresów do kawy w Żorach. Jeśli masz ekspres do kawy Melitta, naprawimy go w ramach trwającej gwarancji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my odbierzemy urządzenie, lub zorganizujemy jego wysyłkę.

Serwis ekspresów do kawy Żory to także pogwarancyjna naprawa urządzeń wszystkich producentów – m. in. ekspresów do kawy Saeco, Jura, czy też ekspresów do kawy Gaggia. Poza ekspresami, naprawiamy również młynki do kawy. Możesz się do nas zgłosić także z usterką automatów vendingowych w Żorach.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Dzięki temu do picia swojej ulubionej kawy wrócisz nie tylko szybko, ale również na długo.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Działamy w dzielnicach: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój, Księcia Władysława, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Korfantego, Władysława Pawlikowskiego