W Coffee Solution dbamy o to, żeby dostarczać ci najlepsze urządzenia do kawy dostępne na rynku. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych ekspresów do kawy takich marek, jak Nivona, Saeco, Jura, czy też Melitta. Jeśli do swojej kawiarni lub restauracji w Zabrzu poszukujesz odpowiedniego urządzenia do kawy, to koniecznie się z nami skontaktuj – pomożemy ci w wyborze najlepszego profesjonalnego ekspresu:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

W naszej ofercie są też ekspresy domowe i urządzenia do przygotowywania kawy metodami alternatywnymi. Nie brakuje u nas też dobrej jakościowo kawy i herbaty – zapraszamy do zakupów.

Serwis ekspresów do kawy w Zabrzu

Oprócz sklepu, prowadzimy także serwis ekspresów do kawy, młynków i automatów vendingowych. W ramach naprawy gwarancyjnej, zajmujemy się urządzeniami marki Melitta. Ekspresy pozostałych producentów (między innymi Jura, Nivona, Saeco i Gaggia) zajmujemy się w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Nasz serwis gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Zadzwoń do nas już dziś, żeby jak najszybciej na nowo cieszyć się swoją ulubioną kawą.

Osiedla i dzielnice Zabrza objęte naszą działalnością: Helenka, Rokitnica, Biskupice, Guido, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Janek, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Kopernika, Mikulczyce, Młodego Górnika, Pawłów, osiedle Kotarbińskiego, Zaborze Południe, Zaborze Północ.