Poszukujesz ekspresu do kawy, który spełni twoje wymagania? Niezależnie od tego, jak wysokie są te ostatnie – u nas znajdziesz urządzenie idealne. W Cofffee Solution sprzedajemy ekspresy firm docenianych za bardzo wysoką jakość produkowanych przez nie urządzeń. Znajdziesz więc u nas ekspresy do kawy Saeco, 4Swiss, Nivona, Bavilor Bonamat i wiele innych. Nie ma znaczenia, czy chcesz parzyć kawę dla siebie i bliskich, czy też zajmujesz się kawą zawodowo – posiadamy zarówno ekspresy profesjonalne, jak i ekspresy do kawy do domu. Oprócz wszystkich urządzeń niezbędnych do przygotowania aromatycznego naparu, znajdziesz u nas również znakomite kawy, a także herbaty. Jeśli jeszcze nie masz czym zmielić ziaren, możesz zdecydować się na żarnowy młynek do kawy.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz rady przy wyborze ekspresu do kawy? Zadzwoń:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy w Sosnowcu

W Coffee Solution nie tylko sprzedajemy urządzenia do parzenia kawy, ale również je naprawiamy. Jeśli twój ekspres ma jakąś usterkę i przez to działa gorzej, niż powinien, lub nie działa wcale, to koniecznie do nas zadzwoń. Nie ma znaczenia, o jakiej marki urządzenia chodzi z jednym wyjątkiem: w ramach trwającej gwarancji zajmujemy się tylko ekspresami do kawy Melitta. Pozostałe marki naprawiamy pogwarancyjnie. Poza ekspresami do kawy naprawiamy także młynki do kawy i automaty vendingowe.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i szybkość ich wykonania. Dzięki temu twoje urządzenia wrócą do ciebie zupełnie sprawne tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

Dzielnice Sosnowca na terenie których działamy: Cieśle, Dańdówka, Dębowa Góra, Jęzor, Maczki, Milowice, Modrzejów, Niwka, Ostra Górka, Ostrowy Górnicze, Pogoń, Radocha, Rudna, Sielec, Stare Maczki, Stary Sosnowiec, Środula, Śródmieście, Walcownia