Jeśli dobry sprzęt do kawy w Zawierciu, to tylko z Coffee Solution. Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych ekspresów do kawy takich marek, jak Saeco, Jura, Necta i Gaggia. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz również ekspresy do kawy do domu, a także sprzęt przeznaczony do alternatywnych sposobów parzenia kawy. Wśród tych ostatnich znajdziesz drippery i chemexy. Jeśli jednak włoska kawa, to must-have każdego poranka, a nie masz dość miejsca na ekspres do kawy, możesz sprawdzić nasze kawiarki i frenchpressy. Całość oferty możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z dostępnymi u nas produktami, lub chcesz poznać dodatkowe informacje na ich temat, skontaktuj się z nami:

Sprzedaż: +48 666 015 505
Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy w Zawierciu

W Coffee Solution nie tylko sprzedajemy ekspresy do kawy, ale również naprawiamy. Jeśli posiadasz ekspres do kawy Melitta, zrobimy to w ramach trwającej gwarancji. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zorganizujemy odbiór ekspresu i naprawimy go możliwie najszybciej, żebyś mógł znowu cieszyć się ulubioną kawą. W przypadku innych marek ekspresów, jak Nivona, Bravilor Bonamat, czy też Necta, zajmujemy się naprawami pogwarancyjnymi. Poza ekspresami naprawiamy również młynki do kawy. Jeśli więc masz problem z jakimkolwiek sprzętem do przygotowywania małej czarnej – zgłoś się do nas.

Gwarantujemy sprawny przebieg naprawy urządzeń i wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Osiedla i sołectwa Zawiercia, w których działamy: Żerkowice, Zuzanka, Zuzanka I, Wydra Zielona, Warty, Szymańskiego, Stawki, Stary Rynek, Piłsudskiego, Miodowa, Marciszów, Kromołów, Dąbrowica, Centrum, Bzów, Borowe Pole, Blanowice, Argentyna, Skarżyce, Pomrożyce, Łośnice, Karlin