W zespole Coffee Solution pomożemy ci wybrać najbardziej profesjonalny i najlepiej dostosowany do twoich potrzeb sprzęt do kawy. W Tychach zajmujemy się sprzedażą ekspresów do kawy – zarówno domowych, jak i profesjonalnych ekspresów do kawy. U nas znajdziesz ekspresy Nivona, Melitta, Jura, a także innych, znanych producentów. W ofercie mamy także urządzenia do parzenia kawy metodami alternatywnymi – drippery i chemexy. Całą ofertę dostępnych u nas produktów możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z dostępnym u nas sprzętem – zapraszamy do kontaktu:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy – Tychy

W Tychach nie zajmujemy się tylko sprzedażą ekspresów do kawy, ale również ich serwisem. Co więcej, serwisujemy również automaty vendingowe i młynki do kawy. W ramach gwarancji, którą posiadasz na ekspres Melitta, możesz śmiało się z nami kontaktować. Nie tylko go naprawimy, ale pomożemy też zorganizować wysyłkę lub przewóz ekspresu tak, by wszystkie czynności związane z naprawą były jak najmniej uciążliwe dla ciebie.

Natomiast w ramach naprawy pogwarancyjnej, zajmujemy się nie tylko ekspresami do kawy Melitta, ale również innych firm. Więc skontaktuj się z nami niezależnie od tego, czy masz ekspres Nivona, Saeco, czy też 4Swiss lub Jura.

Zapewniamy najwyższą jakość usług i sprawny serwis, dzięki któremu szybko wrócisz do korzystania ze swojego sprzętu.

Dzielnice w Tychach, na których działamy – Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków