Potrzebujesz ekspresu do kawy w Tarnowskich Górach? A może szukasz najlepszych ziaren do parzenia małej czarnej? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedź była pozytywna, to koniecznie skontaktuj się z nami. W Coffee Solution zajmujemy się poszukiwaniem najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o parzenie kawy. Znajdziesz u nas doskonałe ekspresy profesjonalne takich firm, jak Saeco, 4Swiss, Nivona, czy Jura. Nie brakuje u nas również ekspresów do kawy do domu, które bez wątpienia uprzyjemnią ci każdy poranek. Jeśli poszukujesz czegoś do parzenia kawy metodami alternatywnymi, to na pewno spodobają ci się dostępne u nas drippery i chemexy. Niezależnie jednak od wybranej metody – sprawdź przepyszne kawy, które mamy w ofercie – Tupinamba, Lamessicana, Bou Cafe, a także wiele innych.

Masz jakieś pytania? Chcesz poznać szczegóły dotyczące któregokolwiek z produktów? Skontaktuj się z nami:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Tarnowskie Góry – serwis ekspresów do kawy

W Tarnowskich Górach poza tym, że sprzedajemy ekspresy do kawy, zajmujemy się również ich naprawą. W związku z tym – jeśli twój ekspres do kawy ma jakąś usterkę – zgłoś się do nas, pomożemy ci rozwiązać ten problem. Jeśli chodzi o serwis gwarancyjny w Coffee Solution, to dotyczy on ekspresów do kawy Melitta. W przypadku ekspresów pozostałych firm – serwisujemy je w ramach usług pogwarancyjnych. Naprawiamy także niesprawne młynki do kawy i automaty vendingowe. Jeśli więc masz problem z jakąś usterką – nie wahaj się i dzwoń do nas.

Gwarantujemy usługi najwyższej jakości. Dzięki nim bardzo szybko będziesz się cieszyć swoim sprzętem – czy to nowym, czy po naprawie.

Dzielnice Tarnowskich Gór na terenie których działamy: Dzielnice Tarnowskich Gór

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Lasowice, Opatowice, Osada Jana, Pniowiec, Repty Śląskie, Rybna, Sowice, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście-Centrum