Jeśli zależy ci na profesjonalnym sprzęcie do kawy – zgłoś się do nas. Zajmujemy się sprzedażą ekspresów do kawy w Rybniku – do domu, biura, a także do gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz także kawiarki, chemexy, drippery i wiele innych akcesoriów do parzenia małej czarnej. Całość oferty możesz przejrzeć w naszym sklepie internatowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub potrzebujesz pomocy w wyborze ekspresu, który spełni wszystkie twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami – wystarczy, że zadzwonisz na jeden z poniższych numerów telefonów:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy – Rybnik

Poza sprzedażą, zajmujemy się także naprawą ekspresów w Rybniku. W ramach posiadanej gwarancji, możesz się z nami skontaktować, jeśli masz ekspres do kawy Melitta. Odbierzemy go od ciebie, lub przygotujemy wysyłkę tak, żeby sprawny sprzęt mógł wrócić do ciebie możliwie najszybciej.

W ramach naprawy pogwarancyjnej ekspresów do kawy w Rybniku, kontaktuj się z nami niezależnie od tego, czy masz ekspres Nivona, Jura, Saeco, czy też ekspres do kawy 4 Swiss. Naprawiamy urządzenia do kawy wszystkich marek. Serwisujemy również młynki do kawy, a także automaty vendingowe. Jeśli masz problem z jakąś usterką – nie czekaj. Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, które sprawią, że w możliwie najkrótszym czasie zaczniesz znowu korzystać ze swojego naprawionego sprzętu.

Działamy na terenie dzielnic Rybnika: Boguszowice Osiedle, Boguszowice Stare, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota – Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko-Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec-Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ, Smolna, Śródmieście, Stodoły, Wielopole, Zamysłów, Zebrzydowice