Prowadzisz w Raciborzu działalność gastronomiczną, firmę, lub po prostu chcesz mieć dobry ekspres do kawy w swoim domu? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź całość naszej oferty dostępnej w naszym sklepie internetowym. Jeśli wiesz, czego chcesz, ale masz nie masz pewności, który ekspres do kawy spełni wszystkie twoje oczekiwania, to zadzwoń do nas – wspólnie wybierzemy najlepszy model domowego lub profesjonalnego ekspresu do kawy.

Poza ekspresami do kawy, znajdziesz u nas także wszelkiego rodzaju akcesoria do ich konserwacji, a także inne urządzenia, za pomocą których zaparzysz przepyszną, aromatyczną kawę. Nie zapomnieliśmy też o tej ostatniej – w sklepie znajdziesz szeroki wybór dobrych jakościowo kaw i herbat.

W razie jakichkolwiek pytań, zadzwoń:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy – Racibórz

Na co dzień nie tylko sprzedajemy, ale również serwisujemy ekspresy do kawy w Raciborzu. Jeśli posiadasz ekspres do kawy Melitta, naprawimy go w ramach trwającej gwarancji. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, lub napiszesz, a skontaktujemy się z tobą, żeby ustalić szczegóły naprawy. W przypadku ekspresów do kawy innych marek, zgłoś się do nas, jeśli twoja gwarancja już się skończyła. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, dzięki czemu ze swojego ekspresu będziesz korzystać jeszcze przez długie lata.

Zajmujemy się serwisem takich marek, jak: Saeco, DeLonghi, BoschSiemens, Krups, Jura i wielu innych. Naprawiamy również młynki do kawy, a także usterki automatów vendingowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Działamy na terenie dzielnic Raciborza: Centrum, Nowe Zagrody, Ocice, Stara Wieś, Miedonia, Ostróg, Markowice, Płonia, Brzezie, Sudół, Studzienna, Obora