Szukasz profesjonalnego sprzętu do parzenia małej czarnej w Mysłowicach? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się do nas. W Coffee Solution zajmujemy się sprzedażą najlepszych ekspresów do kawy, które spełnią wszystkie twoje wymagania. Niezależnie od tego, czy szukasz niewielkiego urządzenia do domu, czy też profesjonalnego ekspresu do kawy do hotelu, restauracji, lub kawiarni – u nas znajdziesz właściwe produkty. Masz niewielką kuchnię i nie ma szans, żeby ekspres się w niej zmieścił, a jednocześnie nie wyobrażasz sobie poranka bez włoskiej kawy? Sprawdź nasze kawiarki, frenchpressy i aeropressy. Jeśli jednak na co dzień lubisz zwolnić i wolisz parzyć kawę metodami alternatywnymi, to nic straconego – w ofercie mamy również drippery i chemexy. Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Jeśli jednak masz pytania odnośnie któregokolwiek z nich, to skontaktuj się z nami:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Mysłowice – serwis młynków i ekspresów do kawy, a także automatów vendingowych

Poza tym, że zajmujemy się sprzedażą, również serwisujemy ekspresy do kawy. W przypadku urządzeń marki Melitta, zajmujemy się naprawami w ramach trwającej gwarancji. Jeśli chodzi o ekspresy pozostałych firm – pogwarancyjny serwis w Coffee Solution dotyczy wszystkich marek. Usterki usuwamy nie tylko w ekspresach do kawy – jeśli masz popsuty młynek do ziaren, lub niesprawny automat vendingowy, również się z nami skontaktuj.

W Coffee Solution gwarantujemy najlepszą jakość wykonywanych usług. Dzięki temu twój sprzęt wróci z naprawy szybko i posłuży ci jeszcze przez lata.

Dzielnice Mysłowic, w których działamy: Bończyk-Tuwima, Brzezinka, Brzęczkowice i Słupna, Dziećkowice, Janów Miejski-Ćmok, Kosztowy, Krasowy, Larysz-Hajdowizna, Ławki, Morgi, Mysłowice Centrum, Piasek, Stare Miasto, Szopena-Wielka Skotnica (Śródmieście), Wesoła