W Coffee Solution na co dzień zajmujemy się sprzedażą ekspresów do kawy. Niezależnie od tego, czy szukasz urządzenia do domu, ekspresu do biura, restauracji, czy kawiarni, u nas znajdziesz coś dla siebie. Sprzedajemy urządzenia takich marek, jak Saeco, Melitta, Nivona, czy Jura, a także wiele innych. Poza ekspresami, w naszej ofercie znajdziesz również wszystkie niezbędne akcesoria do tego, by cieszyć się ich funkcjonalnościami przez najdłuższy możliwy czas. Ponadto, nie brakuje u nas również dripperów, chemexów, a także prasy francuskiej.

Zakupów możesz dokonać w naszym sklepie internetowym. Jeśli jednak chcesz poznać dodatkowe informacje na temat konkretnego urządzenia, możesz się z nami skontaktować – odpowiemy na każde pytanie:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Wspólnie wybierzemy urządzenia odpowiednie do twoich potrzeb.

Serwis ekspresów do kawy Knurów

Na co dzień, poza sprzedażą, zajmujemy się również naprawianiem ekspresów do kawy. Prowadzimy serwis ekspresów marki Melitta w ramach gwarancji, a także pogwarancyjny serwis ekspresów innych marek – m. in. Nivona, Saeco, Jura, Krups. Dodatkowo, zajmujemy się także naprawami młynków do kawy i automatów vendingowych.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i powrót do ulubionej kawy tak szybki, jak tylko będzie to możliwe.

Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie dzielnic Knurowa: Krywałd i Szczygłowice, a także osiedli: Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego, Osiedle I Wojska Polskiego, Osiedle II Wojska Polskiego, Osiedle Szczygłowice, Kolonia, Redyna, Pola Farskie, Domki fińskie