W Coffee Solution zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych ekspresów do kawy i ekspresów domowych. Jeśli szukasz idealnego urządzenia do przygotowywania włoskiej kawy, to sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym. Znajdziesz nie tylko ekspresy znanych marek, jak Melitta, Saeco, czy Gaggia, urządzenia do alternatywnych sposobów parzenia kawy, ale również wysokojakościowe ziarna. Słowem – wszystko, czego potrzeba do przygotowania idealnego naparu.

Jeśli masz już sprecyzowane wymagania wobec swojego przyszłego ekspresu do kawy, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod jeden z numerów:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Wspólnie wybierzemy ekspres do kawy, który będzie doskonale odpowiadał wszystkim twoim oczekiwaniom.

Naprawa ekspresów do kawy w Jastrzębiu-Zdroju

Znamy się na ekspresach. Nie tylko na ich funkcjonalnościach, ale również na mechanizmach, które sprawiają, że urządzenia do kawy działają bez zarzutu. Właśnie dlatego, poza sprzedażą, zajmujemy się także serwisem ekspresów do kawy w Jastrzębiu-Zdroju. W przypadku ekspresów do kawy Melitta, naprawiamy je w ramach trwającej gwarancji. Jeśli twoje urządzenie ma jakąś usterkę – skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy odbiór ekspresu. W przypadku ekspresów do kawy pozostałych firm – zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz serwisu pogwarancyjnego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu również te osoby, które borykają się z usterkami młynków do kawy i automatów vendingowych.

Sołectwa Jastrzębia-Zdroju, na których działamy: Borynia, Bzie, Moszczenica, Ruptawa, Skrzeczkowice, Szeroka.

A także osiedla: Arki Bożka, Barbary, Bogoczowiec, Chrobrego, Gwarków, Jastrzębie Górne i Dolne, Morcinka, Pionierów, Przyjaźń, Staszica, Tuwima, 1000-lecia Szeroka, Zdrój, Złote Łany, Zofiówka