Prowadzisz restaurację lub kawiarnię w Gliwicach? A może szukasz ekspresu do swojego domu, lub biura? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych, jak również domowych ekspresów do kawy. Znajdziesz u nas urządzenia takich firm, jak Melitta, Saeco, Jura, czy też Gaggia i Nivona. Poza ekspresami, w ofercie znajdują się też kawiarki, a także akcesoria do alternatywnych sposobów parzenia kawy – drippery, frenchpressy i chemexy. Jeśli już wiesz, co chcesz wybrać, wystarczy, że dokończysz zakup w sklepie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie funkcjonalności sprzętu, skontaktuj się z nami, wybierając jeden z poniższych numerów:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Naprawa ekspresów do kawy – Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się również serwisem ekspresów do kawy. Jeśli masz niesprawne urządzenie marki Melitta, które wciąż jest na gwarancji, to możesz do nas zadzwonić, a my zorganizujemy odbiór lub wysyłkę urządzenia. W przypadku ekspresów pozostałych firm, jak DeLonghi, BoschSiemens, Krups, Saeco, czy ekspresów Jura, zajmujemy się pogwarancyjnymi naprawami. Skontaktuj się z nami również, jeśli naprawy wymaga młynek do kawy, lub automat vendingowy – je także naprawiamy.

Gwarantujemy bardzo sprawną i profesjonalną obsługę, dzięki której do swojej ulubionej kawy wrócisz tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dzielnice Gliwic, na terenie których działamy: Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernik, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki, Żwirki i Wigury