W Coffe Solution sprzedajemy ekspresy profesjonalne i ekspresy do kawy do domu. Pierwsze możesz wykorzystać zarówno we własnej firmie, niezwiązanej z gastronomią, jak również w hotelach, restauracjach i kawiarniach. Jeśli poszukujesz urządzenia, które przygotuje dla ciebie, twoich bliskich lub twoich gości najlepszą włoską kawę, to sprawdź ofertę dostępną w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w niej nie tylko ekspresy znanych marek, jak Gaggia, Saeco i Melitta, urządzenia do alternatywnych metod parzenia kawy, a także doskonałe ziarna kawowca najwyższej jakości. Czyli wszystko, czego potrzebujesz, żeby przygotować pyszny i aromatyczny napar.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki ekspres do kawy będzie dla ciebie najlepszy, to koniecznie do nas zadzwoń – pomożemy ci wybrać idealne urządzenie:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Naprawa ekspresów do kawy w Dąbrowie Górniczej:

Bardzo dobrze znamy się na ekspresach. Nie tylko na ich funkcjach, ale też na mechanizmach sprawiających, że urządzenia do kawy działają bez zarzutu. Dlatego prowadzimy nie tylko sklep z ekspresami do kawy, ale również serwis tych urządzeń. Ekspresy do kawy Melitta naprawiamy w ramach trwającej gwarancji. Jeśli twoje urządzenie ma jakąś usterkę – zadzwoń, a my zorganizujemy odbiór ekspresu. W przypadku ekspresów do kawy pozostałych firm – skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz serwisu pogwarancyjnego. Zapraszamy do kontaktu również te osoby, które borykają się z usterkami młynków do kawy i automatów vendingowych.

Dzielnice i osiedla Dąbrowy Górniczej w których działamy: Antoniów, Błędów, Bugaj, Dąbrowa Górnicza Ratanice, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łęknice, Łosień, Marianki, Mydlice. Okradzionów, Piekło, Pogoria, Reden, Sikorka, Staszic, Trzebiesławice, Tucznawa, Tworzeń, Ujejsce