20 sierpnia, 2019 saeco

Historia firmy Saeco

Saeco to znana i ceniona na całym świecie włoska marka produkująca ekspresy do kawy i akcesoria dla kawoszy. Nie trzeba jej przedstawiać żadnemu miłośnikowi pysznej i aromatycznej kawy. Historia Saeco sięga już 1981 kiedy to Sergio Zappella i Arthur Schmed postanowili zająć się produkowaniem automatycznych ekspresów do kawy. Obecnie firma Saeco jest jedną z najpopularniejszych na świecie, jest ceniona za doskonałą jakość oferowanych przez siebie produktów i ich funkcjonalność. Największym sukcesem Saeco było wyprodukowanie w 1985 roku pierwszego na świecie, w pełni automatycznego ekspresu ciśnieniowego. Było to przełomowe wydarzenie, które przyczyniło się do szybkiego i dynamicznego rozwoju firmy. Ponadto firma Saeco stale poszerza swój asortyment, przy pomocy wielu specjalistów nieprzerwanie poszukuje nowych rozwiązań technologicznych, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności i praktyczności produkowanych przez nią ekspresów.

Saeco – postaw na najlepszą jakość

Wszystkie produkty, które marka Saeco posiada w swojej ofercie charakteryzują się najlepszą jakością i dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły. Dzięki temu ekspresy Saeco są bardzo chętnie wykorzystywane zarówno przez osoby indywidualne, jak i osoby, które poszukują sprzętów do swoich lokali gastronomicznych czy biur. Ekspresy do domu Saeco doskonale sprawdzają się wszystkim wielbicielom aromatycznej kawy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez swojego ulubionego napoju. Ekspresy profesjonalne Saeco , takie jak Saeco Iperautomatica czy Saeco Idea Restyle świetnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych lub w roli ekspresów do biura. Marka Saeco to gwarancja najlepszej jakości, dlatego też jej produkty są bardzo chętnie wybierane przez wszystkie osoby, które cenią sobie dobre i porządne wykonanie. Dla wszystkich osób, dla których najważniejsza jest jakość i doskonały smak ulubionego napoju, ciekawa może okazać się nasza bogata oferta kaw.

Firma Saeco – dla każdego coś dobrego

Saeco to marka, która dzięki prawie 40-letniemu doświadczeniu wie jak sprostać oczekiwaniom konsumentów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i obserwowaniu potrzeb kawoszy, marka Saeco świetnie potrafi dostosować swoje ekspresy do ich wymagań. W swojej ofercie marka Saeco posiada zarówno ekspresy do kawy do domu, jak i ekspresy profesjonalne. Każdy może wybrać spośród nich taki model, który najbardziej odpowiada ich potrzebom i stylowi życia. Firma Saeco posiada w swojej ofercie małe i kompaktowe ekspresy, które przypadną do gustu osobom indywidualnym, dla których wypicie kubka aromatycznego napoju jest największą przyjemnością podczas całego dnia. Saeco oferuje również rozbudowane ekspresy, które doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, kawiarniach czy też biurach. Oferta marki Saeco jest także zróżnicowana pod względem cenowym – każdy znajdzie taki ekspres, który nie nadwyręży zbytnio jego portfela.