Szukasz najlepszego sprzętu do parzenia kawy? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś. W Coffee Solution mamy najlepsze ekspresy do kawy – zarówno profesjonalne, jak i do domu. Znajdziesz u nas ekspresy Saeco, ekspresy Gaggia, Necta, a także ekspresy 4Swiss. W związku z tym, możesz wybrać ekspres do kawy, który spełni wszystkie twoje wymagania. Jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepszy dla ciebie – zadzwoń do nas. Wspólnie wybierzemy ekspres do kawy, z którego będziesz korzystać przez całe lata. Dostępne ekspresy do kawy znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oprócz nich, sprzedajemy także urządzenia do alternatywnych sposobów parzenia kawy – chemexy i drippery. Jednak przede wszystkim znajdziesz u nas najlepsze ziarna. Dzięki nim – niezależnie od sposobu parzenia – twoja kawa zawsze będzie znakomita. Dostępne marki to Tupinamba, Bou Cafe, Qubik Caffe i wiele innych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Serwis ekspresów do kawy w Rudzie Śląskiej

W Coffee Solution nie tylko sprzedajemy ekspresy, ale również dajemy drugie życie tym, które zdążyły się popsuć. W ramach trwającej gwarancji, zajmujemy się ekspresami do kawy Melitta, natomiast w przypadku pozostałych marek dzwoń do nas, jeśli gwarancja już się skończyła. Poza tym, że prowadzimy serwis ekspresów do kawy, naprawiamy również młynki do kawy, a także automaty vendingowe.

Gwarantujemy wysoką jakość i szybkie wykonanie usług. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie następujących dzielnic Rudy Śląskiej: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las