31 lipca, 2019

Ranking ekspresów ciśnieniowych dla profesjonalnych użytkowników

Wybór ekspresu do kawy to nie tylko ekscytujące zadanie, ale także spore wyzwanie. W pierwszej kolejności należy dokładnie określić swoje indywidualne potrzeby, a następnie wyszukać model, który będzie idealnie dopasowany. Należy pamiętać, że ekspresy domowe i ekspresy profesjonale posiadają istotne różnice, co ma kluczowe znaczenie przy wyborze ekspresu profesjonalnego. Musi on realizować najczęściej zupełnie inne potrzeby niż ekspresy domowe. Przede wszystkim musi byś bardziej wydajny i dostosowany do indywidualnych potrzeb miejsca, w którym będzie używany, ale jest jeszcze cała masa różnic, które decydują o codziennym sposobie użytkowania. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego ekspresu, przygotowaliśmy ranking ekspresów ciśnieniowych przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Mamy nadzieję, że pomoże on Państwu znaleźć taki model, który spełni wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania.

1. Necta Kalea

Nasz ranking ekspresów ciśnieniowych rozpoczynamy ekspresem Necta Kalea, który został stworzony z myślą o średniej wielkości lokalach gastronomicznych i kawiarniach. Marka Necta zadbała o to, by był on nie tylko doskonały pod względem technicznym, ale także, by pięknie się prezentował w każdym pomieszczeniu. Ekspres Necta Kalea można zaprogramować tak, by był w stanie przygotować aż 160 rodzajów różnych kaw. Ponadto jest on bardzo wydajny- można przygotować w nim aż 150 kaw dziennie. Dzięki dużemu i wyraźnemu wyświetlaczowi korzystanie z niego jest wyjątkowo proste i intuicyjne.

Necta Kalea

2. Saeco Idea Restyle

Żaden ranking ekspresów ciśnieniowych profesjonalnych nie może obyć się bez ekspresów marki Saeco. Ekspres Saeco Idea Restyle jest przeznaczony do dużych kawiarni i lokali gastronomicznych, ponieważ jest w stanie przygotować do 200 kaw dziennie. Świetnie sprawdzi się także w roli ekspresu do biura. Saeco Idea Restyle posiada duży i wyraźny wyświetlacz, podświetlane przyciski i wyjątkowo intuicyjne menu, dzięki czemu korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. Ponadto ekspres ten może przygotować aż 10 specjałów kawowych, dzięki czemu każdy może dostać swój ulubiony i aromatyczny napój.

Saeco Idea Cappuccino Restyle

3. Saeco Aulika Focus

Kolejny w naszym rankingu jest ekspres Saeco Aulika Focus, który świetnie sprawdzi się w roli ekspresu do biura lub do małych i średnich lokali gastronomicznych. Ekspres Saeco Aulika Focus może przygotować do 50 kaw dziennie i potrafi przygotować aż 8 kawowych specjałów, dzięki czemu każdy może cieszyć się smakiem swojego ulubionego, aromatycznego napoju. Jego dodatkowym atutem jest również fakt, że za jego pomocą można przygotować dwie kawy w tym samym czasie. Ponadto jest on banalnie prosty w obsłudze- wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by już po chwili móc cieszyć smakiem ulubionego, aromatycznego napoju.

Saeco Aulika Focus Antracyt

4. Saeco Lirika Plus

Nasz ranking ekspresów ciśnieniowych zamyka ekspres Saeco Lirika Plus, który został stworzony z myślą o małych kawiarniach i lokalach gastronomicznych. Może przygotować on do 30 kaw dziennie, a jego dodatkowym atutem jest fakt, że można za jego pomocą przygotować dwa napoje jednocześnie. Ponadto ekspres Saeco Lirika Plus potrafi przygotować 8 kawowych specjałów, dzięki czemu każdy może otrzymać swój ulubiony napój, dostosowany do indywidualnych preferencji. Ekspres Saeco Lirika Plus jest banalnie prosty w obsłudze, dlatego też korzystanie z niego jest czystą przyjemnością.

Saeco Lirika Plus

Mamy nadzieję, że powyżej przygotowany ranking ekspresów ciśnieniowych przeznaczonych do profesjonalnego użytku, pozwoli Państwu na wybranie takiego modelu ekspresu do kawy, który będzie spełniał wszystkie potrzeby i oczekiwania. Wybierając profesjonalne ekspresy do kawy, pamiętajmy o tym, żeby postawić na jak najwyższą jakość, ponieważ dzięki temu, będziemy mogli szczycić się najlepszą i najbardziej aromatyczną kawą przez długie lata. Dziękujemy i zapraszamy serdecznie także do naszych innych wpisów, np.:

Ranking Profesjonalnych Ekspresów Do Kawy
Poznaj Nasz Ranking Ekspresów Do Kawy Do Domu
Sztuka Parzenia Kawy – Część 1