14 listopada, 2018 NOWOŚĆ 2019 SAECO AULIKA EVO TOP HSC

NOWOŚĆ 2019 SAECO AULIKA EVO TOP HSC

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym ekspresem do kawy marki Saeco Professional  – AULIKA TOP EVO HSC – to idealne połączenie nowoczesności, wyrafinowanej konstrukcji oraz solidnej i niezawodnej technologii.

PROSTA OBSŁUGA

Nowy, zintegrowany system obsługi z podświetlanymi ikonami szerokiego menu napojów do wyboru czyni obsługę tego ekspresu nie tylko łatwą, ale i przyjemną. Dozownik został wyposażony w niebieskie i białe diody LED, które włączają się i wyłączają po fazach przygotowywania napoju, zapewniając uczucie elegancji i wyrafinowania.

RÓŻNORODNOŚĆ KAW ZA JEDNYM PRZYCISKIEM

Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, aby przygotować 1 lub 2 porcje espresso lub kawy czarnej. Dzięki funkcji szybkiego HSC (High Speed Cappuccino) przygotowanie kaw białych, takich jak latte, cappuccino lub latte macchiato z lekką pianką mleczną, jest tak samo proste.

PROSTE CZYSZCZENIE

Czyszczenie i konserwacja tego ekspresu są wyjątkowo łatwe. Dzięki pełnemu zestawowi środków czyszczących, z uwzględnieniem filtra do wody, olejku natłuszczającego, proszku do czyszczenia systemu mleka oraz tabletek czyszczących do termobloku, dbanie o higienę tego urządzenia jest proste i szybkie.

Szczegółowe dane techniczne oraz informacje dotyczące zakupu znajdą Państwo w poniższym linku:

Saeco AULIKA EVO TOP HSC