20 sierpnia, 2019 nivona logo

Nivona – co to za firma?

Marka Nivona jest znana wszystkim wielbicielom pysznej i aromatycznej kawy. Żadnemu prawdziwemu kawoszowi nie trzeba przedstawiać produktów Nivona. Firma ta powstała stosunkowo niedawno- bo w 2005 roku- ale od razu podbiła serca i kubki smakowe wszystkich miłośników kawy. Nivona to marka, która wyróżnia się doskonałą jakością i dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Marka Nivona powstała zmyślą o wszystkich osobach, które nie wyobrażają sobie udanego dnia bez filiżanki ulubionego, aromatycznego napoju. Firma produkuje najwyższej jakości ekspresy domowe do kawy Nivona, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Historia marki Nivona

Nivona to niemiecka marka, która specjalizuje się przede wszystkim w produkowaniu doskonałych ekspresów do kawy oraz akcesoriów dla kawoszy. Marka Nivona powstała w 2005 roku, kiedy to trzej pracownicy dużego przedsiębiorstwa produkującego sprzęty użytku domowego- Peter Wildner, Thomas Meier i Hans Errmann- zaczęli odczuwać niedosyt. Stwierdzili oni, że wszystkie naprawdę dobre ekspresy do kawy są produkowane przez włoskie firmy, dlatego postanowili to zmienić. Prace przygotowawcze trwały około roku, i po tym czasie marka Nivona oficjalnie rozpoczęła swoje działanie. Nivona oferuje ekspresy do kawy, które charakteryzują się doskonałą jakością i przystępnymi cenami. Dzięki temu są one chętnie kupowane przez osoby indywidualne, ale także przez właścicieli niewielkich firm, którzy poszukują dobrego ekspresu do kawy do biura. Historia marki Nivona pokazuje, że dzięki pasji i ciężkiej pracy, można stworzyć doskonałej jakości produkty, które podbiją serca ludzi na całym świecie.

Nivona – opinie mówią same za siebie

Marka Nivona jest obecnie jednym z najpopularniejszych wyborów, po który sięgają miłośnicy kawy. Wszystkie osoby, które szukają dobrych jakościowo ekspresów, za które nie zapłacą kroci, sięgają najczęściej po produkty marki Nivona. Opinie o tej firmie wystawiane przez zadowolonych konsumentów mówią same za siebie- marka Nivona to gwarancja najwyższej jakości i pysznej, aromatycznej kawy. Osoby, które zaufały marce Nivona podkreślają, że ekspresy tej firmy są niezawodne i spełniają wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dodatkowo trzeba podkreślić, że wszystkie ekspresy, które oferuje Nivona charakteryzują się nowoczesnym designem, który świetnie pasuje do niemal wszystkich wnętrz. Warto zaznaczyć, że większość ekspresów, które oferuje Nivona ma wbudowane młynki do kawy, które zdecydowanie ułatwiają korzystanie z nich. Wśród wystawianych opinii można zauważyć także, że zadowoleni klienci firmy podkreślają, że ich ekspresy są świetną alternatywą dla osób, które na co dzień piją kawę parzoną za pomocą takich urządzeń, jak chemex, frenchpress czy dripper. W połączeniu z dobrej jakości kawą dają gwarancję otrzymania perfekcyjnego i aromatycznego napoju. Wszystkich kawoszy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kaw, a w szczególności z takimi rodzajami jak Bou Cafe, LaMessicana czy Qubik Caffe.