VISACREM

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Ekspresy do kawy Visacrem – elegancja i wydajność

Produkcja ekspresów do kawy Visacrem została zapoczątkowana w 1967 roku w Hiszpanii, gdzie do dziś są one produkowane w tej samej fabryce Quality Espresso w Barcelonie.  Ekspresy Visacrem to elegancja połączona z profesjonalizmem i niezawodnością. Ekspresy do kawy, Visacrem – to dwie rzeczy które idealnie łączą się w jedną jednorodną całość stanowiącą element każdego lokalu chcącego sprzedawać dowolne specjały kawowe dla swoich żądnych pysznej kawy klientów. Sprzęt jest wyposażony w łatwe w obsłudze pokrętła umożliwiające pewną kontrolę nad procesem parzenia, co dla każdego zawodowego baristy jest rzeczą absolutnie niezbędną. Dodatkowo model Visacrem Palanca posiada dwie dźwignie pozwalające osobie przygotowującej kawę mieć całkowitą kontrolę nad czasem parzenia, co jest najbardziej tradycyjnym podejściem do przygotowywania kawy. Visacrem to ekspresy do kawy profesjonalne, a zarazem niezwykle intuicyjne, co z pewnością jeszcze ułatwiają podświetlone przyciski wraz z wyświetlaczem.  Profesjonalne ekspresy do kawy Visacrem dają niezwykłą radość z robienia najzwyklejszej kawy, a dodatkowo robią to w niezwykle precyzyjny i szybki sposób.

Ekspresy Visacrem – do zastosowania wszędzie

Profesjonalne ekspresy do kawy Visacrem można zastosować niemal wszędzie, gdziekolwiek jest jakaś potrzebna zrobienia idealnie zrobionej kawy. To na przykład ekspresy do biura – kiedy tylko przyjdzie naszemu współpracownikowi, szefowi czy podwładnemu ochota na chwilę relaksu, to nie ma lepszego sposobu niż wybrać ulubioną kawę i zrobić ją sobie samemu (albo i też komuś innemu).  Biurowe ekspresy do kawy cieszą się coraz większą popularnością, jako że nie mamy już konieczności wychodzenia do kawiarni (chyba że tego rzeczywiście chcemy), a możemy po prostu podejść do ekspresu i napić się kawy. Ekspresy do kawy Visacrem to także propozycja do domu – to przecież właśnie tutaj spędzamy najpiękniejsze nasze chwilę, czemu by więc nie dopełnić tej chwili szczęścia filiżanką wybornej kawy. Ekspresy domowe to opcja dla tych, którzy wolą przygotować swoja własną kawę, a przy tym nigdzie się nie ruszając. Gdzie by nie postawić ekspresu Visacrem, wszędzie będzie można delektować się naszą kawą. Ekspresy te są wyposażone w niezwykle duży zbiornik na wodę, więc nie musimy zbyt często patrzeć na stan wody w bojlerze.

Dobra kawa to coś więcej niż ekspres

Oczywiście potrzebujemy też dobrej kawy. Jeśli poszukujecie idealnie dobranej kawy do profesjonalnych ekspresów Visacrem, to nie mogliście lepiej trafić, ponieważ mamy w ofercie najlepsze kawy, które zaspokoją pragnienie najwytrawniejszych kawoszy. Kawy u nas dostępne to najlepszej jakości ziarna kawowca takich marek jak Citta d’Italia czy BOU Café. Dopiero łącząc te dwa elementy, kawę i ekspres do kawy, otrzymamy całość, której tak poszukujemy. A ta całość najlepiej smakować będzie dzięki ekspresom Visacrem.