Bravilor Bonamat

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Bravilor Bonamat  – ekspresy do kawy idealne dla profesjonalistów

Bravilor Bonamat to przedsiębiorstwo, które swoją działalność rozpoczęło w Amsterdamie już w 1948. Jeszcze wtedy założyciel Bavilor Bonamat, A.J.M. Verheijen, nie mógł przypuszczać, że marka stanie się rozpoznawalna na całym świecie wśród fanów nie tylko kawy, ale też wszystkich innych gorących napojów. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w którym miejscu na świecie znajdujemy się w danej chwili – prawdopodobieństwo napicia się herbaty lub kawy z profesjonalnego ekspresu sygnowanego charakterystycznym logo Bavilor Bonamat, jest bardzo duże. Urządzenia Bavilor Bonamat są produkowane w dwóch fabrykach – pierwsza mieści się w Heerhugowaard w Holandii Północnej, a druga w Białymstoku w Polsce.

Co bardzo istotne, Bavilor Bonamat to nie tylko znakomite ekspresy do kawy. To także dbałość o zrównoważony rozwój w procesie produkcji wszystkich elementów i mechanizmów tych urządzeń. Bavilor Bonamat dostosowuje swoją działalność do wymagań uwzględniających potrzeby przyszłych pokoleń. Dzięki bardzo szerokiej gamie produktów, urządzenia Bavilor Bonamat znajdą swoje zastosowanie w każdym miejscu z branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Profesjonalne ekspresy Bavilor Bonamat

W ofercie producenta Bavilor Bonamat znajdują się zarówno ekspresy przelewowe, jak i ekspresy ciśnieniowe do kawy. Wszystkie cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami ze względu na ich jakość wykonania i trwałość. Jednak równie ważny – i tak samo doceniany – jest smak kawy z ekspresów Bavilor Bonamat. Przy tym nie ma znaczenia, po który rodzaj ekspresu Bavilor Bonamat sięgniesz – smak naparu będzie doskonały. Wśród ekspresów ciśnieniowych tej marki wybór często pada na urządzenia z serii Esprecious, ze względu na ich bardzo duże możliwości. Dzięki pojemnikom na ziarna kawy, a także tym przygotowanym na produkty instant, możliwe jest wykonanie za pomocą jednego ekspresu Bavilor Bonamat wielu różnych rodzajów kawy. Dodatkowo, posiadają one też profesjonalne młynki do kawy i zaparzacze, które nie tylko idealnie mielą ziarna, ale też doskonale ekstrahują kawę.

Wyjątkowa szybkość dzięki automatom Bavilor Bonamat

Często zdarza się tak, że gorące napoje powinny być wydawane jeden za drugim. Takiej szybkości być może nie sprosta wiele ekspresów, jednak automaty Bavilor Bonamat takie jak Bolero, radzą sobie z tym znakomicie. Są one bardzo wydajne i umożliwiają przygotowanie napoju nie tylko do filiżanki lub kubka, ale również do dzbanków. Dzięki możliwości podłączenia do sieci wodociągowej, nie ma potrzeby, by przerywać wydawanie poza chwilami, kiedy trzeba dodać produkty instant do automatów. W ofercie producenta znajdują się też warniki, czyli urządzenia do gotowania wody, a także przechowywania jej i późniejszego rozlewania.

Świetna jakość i doskonały styl urządzeń Bavilor Bonamat

Na szybkim i wydajnym działaniu nie kończą się korzyści z posiadania automatów i ekspresów Bavilor Bonamat. Ich dodatkową zaletą jest to, że znakomicie się prezentują. Dzięki nim możesz zapomnieć o trzymaniu ekspresu na zapleczu, lub w niewidocznym miejscu. Znakomite wykonanie z dbałością o każdy szczegół sprawia, że ekspresy Bavilor Bonamat mogą znaleźć się na honorowym miejscu w twoim lokalu.