Saeco Lirika Plus

Wyświetlanie jednego wyniku

Saeco lirika plus – najwyższa jakość w dobrej cenie

Ekspresy Saeco to niezawodni profesjonaliści. „Młodszym bratem” serii jest Saeco lirika plus – ceniony za rewelacyjną jakość w przystępnej cenie. Ten automatyczny ekspres idealnie sprawdzi się zarówno w domu, biurze jak i w małej gastronomii. Dowód? Z jego pomocą przygotujesz nawet 30 kaw dziennie.

Automatyczny, kompaktowy, wydajny – zalety ekspresu do kawy Saeco lirika plus z powodzeniem można by mnożyć. Jednak chyba najbardziej zaskakuje fakt, że możliwości na miarę profesjonalisty zamknięto w tak minimalistycznej formie. Właśnie dlatego Lirika plus sprawdzi się na wielu przestrzeniach.

Saeco lirika plus – do domu oraz biura

Lirika plus jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z pewnością znajdzie się dla niego miejsce nawet w małej kuchni czy w minibiurze. Stworzony z wysokiej jakości włoskich materiałów, elegancki w wykonaniu i ważący zaledwie 7 kilogramów ekspres – jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników kawy. I nic w tym dziwnego – dzięki wbudowanemu, czytelnemu wyświetlaczowi przygotowanie tego napoju stanie się jeszcze większą przyjemnością. Na dodatek, banalnie prostą w wykonaniu. Łatwość obsługi docenią zarówno pozostali domownicy – jak i współpracownicy. Skoro ten wydajny ekspres nie zmarnuje nawet minuty twojego czasu, pozostanie go więcej, by na przykład przygotować zaległe raporty dla szefa. O nie, nawet o tym nie myśl – Saeco lirika plus zestawień za ciebie nie zrobi. Za to doskonałą kawę, która pobudzi cię do działania – na pewno tak.

Saeco lirika plus – funkcje

Kompaktowy ekspres do kawy Saeco lirika plus ma wszystkie cechy, jakie są pożądane wśród produktów klasy profesjonalnej. Łączy w sobie ekspres do kawy gastronomiczny z banalnie prostym w użytkowaniu ekspresem domowym. Co go wyróżnia? Na pewno możliwość przygotowania dwóch napojów jednocześnie. Wyobraź sobie, że od teraz już nie będzie potrzeby, by ścigać się z kolegami z pracy w drodze do ekspresu. Pysznej kawy napijecie się w tym samym czasie. Saeco lirika plus ma również opcje: wstępnego mielenia, wylewkę gorącej wody i pary oraz dość duży 2,5 litrowy pojemnik na wodę. Ekspres daje możliwość przygotowania aż 8 różnych rodzajów kaw – z pewnością każdy znajdzie więc coś dla siebie. Tym bardziej, że Lirikę plus wzbogacono o moduły Pannarello, Cappuccinatore – dzięki którym podasz gościom wyjątkowe w smaku kawy ze świeżo spienionym mlekiem, na przykład cappuccino.

Saeco lirika plus – opinie

W rankingu ekspresów Lirika plus zajmuje wysoką pozycję – jest wskazywana jako dobry ekspres do kawy do firmy i mówi się o niej, że wyprzedza o krok ekspresy domowe. Podoba się nowoczesne wzornictwo Liriki plus oraz jej kompaktowość. Wszystko to sprawia, że jest propozycją dla nawet najbardziej wymagających użytkowników – którzy od swojego ekspresu do kawy oczekują dużo więcej niż tylko niezbędnego minimum.

Sprawdź również inne ekspresy SAECO: Saeco Aulika, Saeco Royal, Saeco Lirika Base Black, Saeco Lirika OTC, Saeco Idea Restyle