W Coffe Solution sprzedajemy najlepsze ekspresy do kawy w Chorzowie. Jeśli prowadzisz kawiarnię, hotel, lub restaurację, sprawdź naszą ofertę profesjonalnych ekspresów do kawy. Oczywiście, mamy także ekspresy do kawy do domu, żebyś mógł cieszyć się ulubionym naparem o poranku i po pracy. Jeśli szukasz czegoś do alternatywnych sposobów parzenia kawy, to koniecznie sprawdź drippery, czy też chemexy dostępne w naszym sklepie internetowym. To właśnie na nim możesz zapoznać się całością naszej oferty, która obejmuje także kawy i herbaty doskonałej jakości. Jeśli masz jakieś pytania, lub chcesz dobrać ekspres do kawy do twoich wymagań, napisz lub zadzwoń do nas – z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania:

Sprzedaż: +48 666 015 505

Serwis: +48 535 301 538

Chorzów – serwis młynków i ekspresów do kawy

Na co dzień nie tylko sprzedajemy, ale również serwisujemy ekspresy do kawy. W ramach trwającej gwarancji naprawiamy ekspresy do kawy marki Melitta. Jeśli taki posiadasz – zadzwoń do nas. Zorganizujemy odbiór lub wysyłkę urządzenia od ciebie. Jeśli chodzi o ekspresy do kawy innych marek, to nasza usługa dotyczy naprawy pogwarancyjnej. Niezależnie jednak od tego, który rodzaj serwisu u nas wybierzesz – gwarantujemy, że twój ekspres wróci do ciebie sprawny i zrobi to tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Oprócz ekspresów, serwisujemy też młynki do kawy, a także automaty vendingowe.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Dzielnice Chorzowa, w których działamy: Antoniowiec, Chorzów-Batory, Centrum, Chorzów II, Chorzów III, Chorzów IV, Chorzów Stary, Falklandy, Górne Łagiewniki, Osiedle Irys w Chorzowie, Klimzowiec, Maciejkowice, Niedźwiedziniec, Nowe Hajduki, Osiedle Różanka, Osiedle Ruch, Osiedle Ryszki, Pniaki, Szarlociniec, Średnie Łagiewniki