30 sierpnia, 2019

Co takiego mają w sobie ekspresy Melitta, że ludzie je tak chętnie wybierają?

Ekspresy Melitta to niemiecka marka, której produkty charakteryzują się kompaktowością i nowoczesnością jednocześnie. Dzięki temu w małym ekspresie znajdziemy wszystko to, co potrzeba każdemu wielbicielowi kawy. A zatem można tworzyć przepyszną kawę, a zarazem cieszyć się ich niepowtarzalnym wyglądem, który zachwyci wszystkie wymagające oczy. Oprócz wyglądu ekspresy domowe Melitta przeróżne funkcje użyteczne każdemu przygotowującemu kawę. Firma Melitta produkuje ekspresy z wygodnym, intuicyjnym menu, które sprawi, że nikt nie będzie miał żadnych najmniejszych problemów, aby przygotować sobie najlepszą dla siebie kawę. Ekspresy do kawy do domu tej marki mają możliwość ustawienia mocy kawy w 3, 4 bądź 5-stopniowej skali. Ekspresy Melitta posiadają także opcję ustawienia temperatury parzenia (87/90/93°C). Melitta to ekspresy posiadające funkcję automatycznego czyszczenia i usuwania kamienia i płukania, a przez to nasze urządzenie będzie zawsze czyste i gotowe do ponownego użycia. W ekspresach jest obecny proces wstępnego parzenia i ekstrakcji Aroma-Extraction System (A.E.S.), pozwalający na zachowanie aromatu w uzyskanej kawie.

Parzenie kawy w ekspresach Melitta to sama przyjemność

W ekspresach do kawy do domu marki Melitta możemy przygotować aż do 21 specjałów kawowych. Można przygotować dwie kawy równocześnie, co sprawi, że większą ilość kaw przyrządzimy znacznie szybciej. Melitta to ekspresy mają regulowaną wylewkę, dzięki czemu możemy robić kawę w filiżankach i kubkach o różnych pojemnościach. Ekspresy mają wbudowany pojemnik na wodę o pojemności do 1,8 litra, więc taka ilość sprawi, że nie trzeba często dolewać wody. Jeśli chodzi przygotowywanie kawy, posiadamy filtry do kawy Melitta, które przydadzą się przy tworzeniu pysznej, z bogatym smakiem, kawy.

Różne rodzaje ekspresów Melitta

W naszej ofercie posiadamy różne serie ekspresów Melitta. Melitta Solo to ekspresy przeznaczone dla tych użytkowników, którzy cenią sobie przygotowywanie profesjonalnej kawy, przy czym chcieliby, aby ich ekspres do kawy zajmował jak najmniej miejsca. Jeśli jednak ktoś zainteresowany jest ekspresami domowym Melitta mające bardziej zaawansowane funkcje, powinien bardziej rozejrzeć się po serii Melitta Barista. Z kolei Melitta Varianza to opcja dla osób szukających kompromisu pomiędzy prostszymi ekspresami do kawy, a tymi bardziej zaawansowanymi. Jakiekolwiek by nie szukać, każdy znajdzie ekspres do kawy dostosowany do wymagań każdego smakosza kawy.