cssc
Citta d'Italia Espresso

Mocny smak i pełne body. W tym przepisie można znaleźć nuty świeżej trawy przechodzące w neutralny smak. Doskonała crema.

Skład: 100% Robusta
Stopień palenia: Średni
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: LaMessicana Piacenza
54 zł
Citta d'Italia Crema Bar

Mocna kawa o pełnym body. Zawiera posmak czekolady oraz gorzkiego kakao. Duża zawartość kofeiny z odrobiną Arabiki.

Skład: 10-15% Arabica/85-90% Robusta
Stopień palenia: Średni
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: LaMessicana Piacenza
54 zł
cssc
cssc
Citta d'Italia Sunrise

Zrównoważona mocna mieszanka, pełne aromatyczne body, czekoladowy posmak. Mocna, intensywna kawa o dużej zawartości kofeiny.

Skład: 20% Arabica/80% Robusta
Stopień palenia: Średni
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: LaMesicana Piacenza
57 zł
Citta d'Italia Extra Bar

Mocny, intensywny blend, stworzony z południowo amerykańskich oraz indyjskich kaw. Receptura doceniona przez barristów z całych Włoch za wspaniałą Cremę oraz mocny smak. Zbalansowana o pełnym body, pikantna.

Skład: 60% Arabica/40% Robusta
Stopień palenia: Średni
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: LaMesicana Piacenza
63 zł
cssc
cssc
Citta d'Italia Super Bar

Mieszanka wysokiej jakości kaw z Centralnej Ameryki oraz Indii. Pozstawia posmak rodzynek. Idealnie zbalansowana mieszanka.

Skład: 80% Arabica/20% Robusta
Stopień palenia: Średni
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: LaMesicana Piacenza
69 zł
Citta d'Italia 100% Arabica

Mieszanka wysokiej jakości ziaren z Centralnej i Południowej Ameryki. Świetna aromatyczna kawa pozostawia lekki migdałowo-orzechowy posmak.

Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: Średni
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: LaMesicana Piacenza
77 zł
cssc
cssc
KIMBO 1kg Espresso napoletano

skład: 80% Arabica, 20% Robusta
stopień palenia: mocny
zawartość kofeiny: duża
idealna na rozpoczęcie dnia
wspaniały aromat

Wspaniała, bardzo aromatyczna kawa o zdecydowanym i wyjątkowym południowo włoskim charakterze z palarni Kimbo pod Neapolem. Kawa palona dość mocna zgodnie z neapoletańską tradycją. Kawa dla osób lubiących mocne espresso, idealna również do kaw z mlekiem.

 

 
80 zł
PELLINI 1kg Espresso Bar

mieszanka arabiki (80%) i robusty (20%)
średnio palona
jakość potwierdzona certyfikatem
Kawy marki Pellini z każdym rokiem zyskują na popularności. Historia firmy rozpoczyna się w 1922 roku, początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją ziół. W 1947 roku firma Pellini rozpoczęła działalność w sektorze produkcji kawy. Obecnie na rynku mamy wybór kaw marki Pellini. Włoska kawa Pellini Espresso Bar charakteryzuje się pełnym smakiem i aromatem. Kawa marki Pellini to idealnie zrównoważony smak bez nut goryczy i kwasowości.

69 zł
cssc
cssc
TUPINAMBA Natural Dark

Kawa Tupinamba Natural Dark to wyśmienita mieszanka 80% arabici i 20% robusty. Kawa charakteryzuje się wyrazistym aromatem i trwałą gęstą cremą. Doskonała do kaw mlecznych.

 

Skład: 80% Arabica, 20% Robusta
Stopień palenia: średni
Zawartość kofeiny: średnia
Opakowanie: 1000g

61 zł
TUPINAMBA Rotondo

Kawa jest doskonałą mieszanką arabiki i robusty w stosunku 30 do 70. Kawa charakteryzuje się mocny aromatem, intensywnym smakiem, jest mocno pobudzająca z piękną cremą. Idealnie sprawdza się w ekspresach automatycznych, ze względu na swój mocny aromat doskonale nadaje się do przygotowywania kaw mlecznych. 

Skład: 30% Arabika, 70% Robusta
Stopień palenia: Mocny
Zawartość kofeiny: Wysoka
Waga: 1000g

58 zł
cssc
cssc
Qubik Caffe DOCK

Kawa DOCK z włoskiej palarni Qubik Caffe, to wyjątkowa mieszanka najlepszych gatunków arabici i robusty. Idealne proporcje sprawiają, że jej wyrazisty i zrównoważony smak zadowoli najbardziej wymagających kawoszy. Delikatna goryczka i lekka kwasowość sprawiają, że kawa DOCK idealnie komponuje się z mlekiem. 

Skład: 70% Arabica, 30% Robusta
Stopień palenia: Mocny
Zawartość kofeiny: Średnia
Opakowanie: 1000g

65 zł
Qubik Caffe ETIOPIA SIDAMO
Kawa przygotowana z Qubik Caffe Ethiopia Sidamo posiada likieryczny aromat cytrusów i jaśminu. Kawa Qubik Caffe Etiopia jest zupełnie pozbawiona goryczy. Jej aromat po zaparzeniu pozostanie na długo w pamięci.
 
Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: jasny
Zawartość kofeiny: niska
Opakowanie: 1000g
82 zł
cssc
cssc
Qubik Caffe Indian Plantation

Indian Plantation AA to jednorodna arabica pochodząca z regionu Karnataka w Indiach. Zachwyca swoim słodkim smakiem i delikatnym kakaowym aromatem z wyczuwalną nutą kadzideł i przypraw. 

Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: Jasny
Zawartość kofeiny: Niska
Opakowanie: 1000g 
79 zł
Qubik Caffe Honduras

Qubik Caffe 100% Arabica Honduras jest idealną propozycja dla osób lubiących prawdziwe włoskie espresso - intensywny smak który łączy się z silnym aromat nadaje kawie charakter. Wyczuwalne nuty przypraw i cytrusów sprawiają, że Qubik Honduras na długo pozostanie w naszej pamięci.

kraj pochodzenia: Honduras
stopień palenia: łagodny
skład: 100% Arabica
opakowanie: 1000g
77 zł
cssc
cssc
Qubik Caffe Guatemala
Qubik Caffe Guatemala jest jednorodną arabiką o wyśmienitym smaku i aromacie w których dominują owocowe nuty. Jej delikatne body sprawia, że Qubik Guatemala będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących delikatnego a zarazem aromatycznego espresso.
 
Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: średni
Zawartość kofeiny: niska
Opakowanie: 1000g
80 zł
Qubik Caffe Brasilia Santos Adele 18 +
Qubik Caffe 100% Arabica Santos Adele jest jednorodną arabicą uprawianą w stanie Minais Gerais w Brazylii. Kawa ta dzięki wyjątkowemu sposobowi wypalania charakteryzuje się łagodnym smakiem pozbawionym goryczy i kwasowości. Arabica Santos Adele ma przyjemny orzechowy aromat. Wyjątkowość smaku docenią najbardziej wymagający fascynaci kawy.
Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: Jasne
Zawartość kofeiny: Niska
Opakowanie: 1000g 
77 zł
cssc
cssc
Da Alessandro Forro

Da Alessandro Forro jest mieszanką o wyrazistym charakterze. Wypalana z najlepszych gatunkowo odmian brazylijskiej i środkowoamerykańskiej arabiki połączonych z indyjską i indonezyjską robustą w proporcji 50/50, co nadaje tej wyjątkowej mieszance pobudzający smak zabarwiony delikatną karmelkową nutą. Orzeźwiający aromat oraz ciemno brązowa pianka perfekcyjnie dopełniają się podczas przygotowywania espresso jak i dużej „tradycyjnej” kawy.

90 zł
Da Alessandro Samba

Da Alessandro Samba to mieszanka o wyrazistym charakterze. Wypalana jest z najlepszych gatunkowo odmian arabiki połączonych z wyselekcjonowanymi ziarnami robusty, które to nadają tej wyjątkowej mieszance pobudzający, pozbawiony kwasowości smak zabarwiony delikatną czekoladową nutą. Orzeźwiający aromat oraz aksamitna pianka perfekcyjnie wieńczą zaparzanie swojej ulubionej kawy.

86 zł
cssc
cssc
TUPINAMBA Supremo
Bardzo smaczna kawa espresso składająca się głównie z ziaren Arabiki pochodzących z Brazylii i Robusty z Wietnamu i Ugandy. Mocno palona, lekko kwaskowy smak, bardzo delikatna pianka i świetny smak.
skład: 70% Arabica, 30% Robusta.
stopień palenia: średnio palona
zawartość kofeiny: duża
typ: kawa ziarnista
opakowanie: 1000g
61 zł
TUPINAMBA Extrisimo

Kawa dobrze zbudowana. Mieszankę stanowi zrównoważona kompozycja Arabiki 50% i Robusty 50%.
Aromatyczna mieszanka dająca piękną i trwałą piankę.
Wyprodukowana przez TUPINAMBA GROUP z Hiszpanii, producenta z bogatym doświadczeniem w branży kawowej od 1897r.
skład: 50% Arabica 50% Robusta
stopień palenia: mocno palona
opakowanie: 1000g

60 zł
cssc
cssc
TUPINAMBA Top Qualitty
Tupinamba Top Quality 100% Arabica -kawa ziarnista
Kawa hiszpańska - mieszanka sześciu rodzajów ziaren kawy z Ameryki Łacińskiej.
Bardzo smaczna kawa espresso z delikatną pianką oraz dobrze wyważonym poziomem kwasowości.
kraj pochodzenia: Ameryka Łacińska
stopień palenia: łagodny
skład: 100% Arabica
opakowanie: 1000g
70 zł
Melitta Bella Crema Espresso Promocja 49zł !!!!

Kawa Melitta BellaCrema Espresso to wyjątkowa kompozycja najszlachetniejszych, starannie dobranych ziaren gatunku Arabica (100%). Dzięki mocnemu paleniu, charakterystycznemu dla kaw typu "espresso", jest to mieszanka o najintensywniejszym smaku, spośród wszystkich produktów niemieckiej palarni Melitta. Niemniej jednak zastosowanie specjalnych metod prażenia pozwoliło wyeliminować kwaskowatość oraz gorycz, co w połączeniu ze wspaniałą cremą, jaka powstaje na każdej filiżance kawy Mellita BellaCrema Espresso, sprawia, iż jest ona wręcz idealna do przygotowania klasycznego espresso

62 zł
cssc
cssc
Melitta Bella Crema LaCrema Promocja 49zł !!!!

Niemiecka kawa Melitta Bella Crema la Crema to łagodna mieszanka ziaren arabiki. Pochodzi z różnych zakątków Niemiec, gdzie przykłada się szczególną uwagę na sposób palenia kawy. Niska zawartość kofeiny sprawi, że będziesz pełna energii nawet o poranku. Po zaparzeniu kawy powstaje delikatna kremowa pianka. Kawa Bella Crema la Crema będzie wyśmienita nie tylko jako espresso.

Producent Melitta
Typ ziarno
Stopień palenia Ciemny
Waga 1 kg
Skład Arabika (100%)
62 zł
Melitta Bella Crema Promocja 49zł!!!!

Kawa Melitta BellaCrema Speciale to wyjątkowa kompozycja najszlachetniejszych, starannie dobranych ziaren gatunku Arabica (100%). Jest to naj??agodniejsza mieszanka oferowana przez renomowaną, niemiecką palarnią Melitta. Dzięki temu nadaje się ona wręcz idealnie jako podstawa do napojów mlecznych w postaci cappuccino, latte etc.. Specjalne metody prażenia pozwoliły w jej przypadku wyeliminować zbędną goryczką oraz kwaskowatość. Jak każda pozycja z serii BellaCrema, kawa Melitta BellaCrema Speciale, tworzy na każdej filiżance kawy wyjżtkowż, grubż i trwałą pianką, która stanowi ukoronowanie jej smaku oraz aromatu.

62 zł
cssc
cssc
LAVAZZA ORO 1kg

Lavazza Qualita Oro to chyba najbardziej charakterystyczny produkt pochodzący z palarni Lavazza. Złoty kolor opakowania natychmiast rzuca się w oczy i tkwi w pamięci razem z niesamowitym smakiem i aromatem tej kompozycji ziaren wyłącznie z gatunku Arabica (100%) pochodzących z Ameryki środkowej i Afryki. Kawa ta jest średnio palona i wyjątkowo słodka, a do tego niezbyt mocna. Wszystko to jednoznacznie zachęca do jej spróbowania, do czego i my gorąco zapraszamy!

72 zł
Pellini Espresso Bar
Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar Vivace to najlepszej jakości, wymieszane ziarna arabiki i robusty w proporcjach 80 : 20, które po wypaleniu, dają możliwość zaparzenia klasycznego włoskiego espresso w mistrzowskim wydaniu.
 
Skład: 80% Arabica, 20% Robusta
Stopień palenia: średni
Zawartość kofeiny: średnia
Opakowanie: 1000g
Typ: Kawa ziarnista
69 zł
cssc
cssc
LAVAZZA Crema Aroma 1,1 kg Promocja 50zł !!!!

Lavazza Crema e Aroma jest mieszanką Arabiki i Robusty o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany smak espresso i doceniającym piękną cremę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju.

59 zł