cssc
Qubik Caffe DOCK

Kawa DOCK z włoskiej palarni Qubik Caffe, to wyjątkowa mieszanka najlepszych gatunków arabici i robusty. Idealne proporcje sprawiają, że jej wyrazisty i zrównoważony smak zadowoli najbardziej wymagających kawoszy. Delikatna goryczka i lekka kwasowość sprawiają, że kawa DOCK idealnie komponuje się z mlekiem. 

Skład: 70% Arabica, 30% Robusta
Stopień palenia: Mocny
Zawartość kofeiny: Średnia
Opakowanie: 1000g

65 zł
Qubik Caffe ETIOPIA SIDAMO
Kawa przygotowana z Qubik Caffe Ethiopia Sidamo posiada likieryczny aromat cytrusów i jaśminu. Kawa Qubik Caffe Etiopia jest zupełnie pozbawiona goryczy. Jej aromat po zaparzeniu pozostanie na długo w pamięci.
 
Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: jasny
Zawartość kofeiny: niska
Opakowanie: 1000g
82 zł
cssc
cssc
Qubik Caffe Indian Plantation

Indian Plantation AA to jednorodna arabica pochodząca z regionu Karnataka w Indiach. Zachwyca swoim słodkim smakiem i delikatnym kakaowym aromatem z wyczuwalną nutą kadzideł i przypraw. 

Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: Jasny
Zawartość kofeiny: Niska
Opakowanie: 1000g 
79 zł
Qubik Caffe Honduras

Qubik Caffe 100% Arabica Honduras jest idealną propozycja dla osób lubiących prawdziwe włoskie espresso - intensywny smak który łączy się z silnym aromat nadaje kawie charakter. Wyczuwalne nuty przypraw i cytrusów sprawiają, że Qubik Honduras na długo pozostanie w naszej pamięci.

kraj pochodzenia: Honduras
stopień palenia: łagodny
skład: 100% Arabica
opakowanie: 1000g
77 zł
cssc
cssc
Qubik Caffe Guatemala
Qubik Caffe Guatemala jest jednorodną arabiką o wyśmienitym smaku i aromacie w których dominują owocowe nuty. Jej delikatne body sprawia, że Qubik Guatemala będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących delikatnego a zarazem aromatycznego espresso.
 
Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: średni
Zawartość kofeiny: niska
Opakowanie: 1000g
80 zł
Qubik Caffe Brasilia Santos Adele 18 +
Qubik Caffe 100% Arabica Santos Adele jest jednorodną arabicą uprawianą w stanie Minais Gerais w Brazylii. Kawa ta dzięki wyjątkowemu sposobowi wypalania charakteryzuje się łagodnym smakiem pozbawionym goryczy i kwasowości. Arabica Santos Adele ma przyjemny orzechowy aromat. Wyjątkowość smaku docenią najbardziej wymagający fascynaci kawy.
Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: Jasne
Zawartość kofeiny: Niska
Opakowanie: 1000g 
77 zł
cssc